align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 25. krog 08.05.23
   TEKMA: Šenčur - Tabor Sežana Adriaplan 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Janković Vanja
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Veseli Ensar
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka (K)
  7  Drobnjak Jaša
  9  Eržen Kristjan
  10  Marjanica Antonio
  12  Žilavec Gal (V)
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  16  Čosič Dominik
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  2  Starc Tilen
  3  Rupnik Vid
  4  Furlan Marko (K)
  5  Kalšek Jan
  8  Božič Rok
  10  Ražman Rok
  15  Ukmar Ros
  16  Huisman Federico Jan
  17  Jusufspahić Roan
  19  Bajnoci Tim
  Rezervni igralci
  1  Lepoša Lovro (V)
  4  Gnjatović Marko
  8  Ropret Marcel
  17  Koren Brin
  19  Gorgiev David
  21  Dokl Nejc
  22  Repič Bor
  Rezervni igralci
  6  Bjelopetrovič Lovro
  9  Šabić Ajdin
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  12  Žerjal Mark (V)
  13  Malkoč Patrik
  14  Kompare Filip
  18  Jakupović Adnan
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 9 - Eržen Kristjan (36') 11m
   2 : 1 13 - Muratović Elvis (89')
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 1 10 - Ražman Rok (68') 11m
   2 : 2 4 - Furlan Marko (92')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    10 - Marjanica Antonio (46')
    16 - Čosič Dominik (78')
   Tabor Sežana Adriaplan
    19 - Bajnoci Tim (29')
    5 - Kalšek Jan (32')
    2 - Starc Tilen (46')
    11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon (74')
   Uradne osebe
    Markič Luka (69')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  58'     19 - Gorgiev David
       2 - Veseli Ensar
  58'     22 - Repič Bor
       14 - Ajdovec Amadej
  65'     21 - Dokl Nejc
       10 - Marjanica Antonio
  80'     4 - Gnjatović Marko
       16 - Čosič Dominik
  80'     17 - Koren Brin
       7 - Drobnjak Jaša
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  65'     11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
       8 - Božič Rok
  65'     9 - Šabić Ajdin
       16 - Huisman Federico Jan
  80'     6 - Bjelopetrovič Lovro
       17 - Jusufspahić Roan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan