align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 27. krog 21.05.23
   TEKMA: Šobec Lesce - Tabor Sežana Adriaplan 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 250
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik: Kuštrin Matej
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  7  Tomažič Rok (K)
  9  Jerman Žiga
  10  Adrović Deen
  11  Muratović Suvad
  12  Rupel Jernej (V)
  14  Brajič Anže
  15  Cenček Jaka
  19  Drolc Zaš
  21  Pirc Nal
  77  Trojar Peter
  95  Fister Tim
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  3  Rupnik Vid
  4  Furlan Marko (K)
  5  Kalšek Jan
  7  Ćelić Daniel
  8  Božič Rok
  9  Šabić Ajdin
  10  Ražman Rok
  12  Žerjal Mark (V)
  15  Ukmar Ros
  17  Jusufspahić Roan
  18  Jakupović Adnan
  Rezervni igralci
  5  Volmajer Jure
  17  Brolih Vito
  20  Milovanović Nik
  Rezervni igralci
  2  Starc Tilen
  6  Bjelopetrovič Lovro
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  13  Malkoč Patrik
  14  Kompare Filip
  16  Huisman Federico Jan
  19  Bajnoci Tim
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Tabor Sežana Adriaplan
   0 : 1 9 - Šabić Ajdin (47')
   0 : 2 11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon (92')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    21 - Pirc Nal (38')
   Tabor Sežana Adriaplan
    4 - Furlan Marko (20')
    18 - Jakupović Adnan (30')
    9 - Šabić Ajdin (47')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  57'     5 - Volmajer Jure
       95 - Fister Tim
  67'     17 - Brolih Vito
       21 - Pirc Nal
  85'     20 - Milovanović Nik
       19 - Drolc Zaš
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  48'     11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
       9 - Šabić Ajdin
  63'     6 - Bjelopetrovič Lovro
       15 - Ukmar Ros
  68'     16 - Huisman Federico Jan
       18 - Jakupović Adnan
  89'     19 - Bajnoci Tim
       7 - Ćelić Daniel
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan