align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 1. krog 13.08.23
   TEKMA: Roltek Dob - Bilje 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kramer Gregor
   1. pomočnik: Lobe Luka
   2. pomočnik: Nagode Jošt
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Gromilić Damir (K)
  7  Veršnjak Nik
  8  Gril Jakob
  10  Malkoč Korez Aljaž
  11  Švelc Klemen
  12  Čepin Val (V)
  15  Jankovič Martin
  16  Simionov Blažej
  18  Hren Vid
  21  Hodžić Žnidarič Maj
  24  Strnad Vid
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V,K)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  5  Tomsič Luka
  6  Podgornik Patrik
  8  Hladnik Manuel
  10  Majić Luka
  15  Eleković David
  17  Kukaj Festim
  19  Mujanović Ajdin
  Rezervni igralci
  2  Grad Enej
  9  Jančar Aljaž
  13  Ristić Aleksandar (V)
  19  Kočan Belmin
  23  Šneler Enej
  Rezervni igralci
  7  Vuga Jakob
  11  Lidan Ammar
  12  Frančeškin Rene (V)
  13  Podgornik Leon
  14  Lukežič Vid
   TRENER
   Roltek Dob
   Cerar Žan
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 0 11 - Švelc Klemen (52')
   2 : 0 8 - Gril Jakob (71')
   Bilje
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    21 - Hodžić Žnidarič Maj (11')
    11 - Švelc Klemen (17')
    24 - Strnad Vid (44')
    16 - Simionov Blažej (77')
   Bilje
    17 - Kukaj Festim (44')
    15 - Eleković David (58')
    7 - Vuga Jakob (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Bilje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  72'     23 - Šneler Enej
       10 - Malkoč Korez Aljaž
  78'     9 - Jančar Aljaž
       18 - Hren Vid
  89'     2 - Grad Enej
       8 - Gril Jakob
  91'     19 - Kočan Belmin
       11 - Švelc Klemen
   Bilje
  Minuta  Igralec
  59'     7 - Vuga Jakob
       15 - Eleković David
  65'     11 - Lidan Ammar
       17 - Kukaj Festim
  72'     14 - Lukežič Vid
       19 - Mujanović Ajdin
  89'     13 - Podgornik Leon
       2 - Murovec Žiga
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan