align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 3. krog 26.08.23
   TEKMA: Roltek Dob - Šenčur 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Palek Zak
   1. pomočnik: Petročnik Luka
   2. pomočnik: Miladinovič Marko
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Gromilić Damir (K)
  7  Veršnjak Nik
  8  Strnad Vid
  11  Simionov Blažej
  12  Čepin Val (V)
  13  Vidergar Žan
  15  Jankovič Martin
  16  Hodžić Žnidarič Maj
  18  Hren Vid
  19  Malkoč Korez Aljaž
  20  Gril Jakob
   Šenčur
Priimek in ime
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka (K)
  7  Dokl Nejc
  8  Majcen Val Maj
  9  Muratović Elvis
  10  Bele Mark
  11  Koren Brin
  12  Žilavec Gal (V)
  15  Radosavljević Stefan
  16  Kavčič Jakob
  20  Gregorc Denis
  Rezervni igralci
  5  Grad Enej
  6  Šneler Enej
  9  Jančar Aljaž
  17  Kustec Luka
  Rezervni igralci
  1  Rus Žiga (V)
  13  Lakner Loris
  14  Ajdovec Amadej
  17  Jesenovec Jure
  18  Gorgiev David
  19  Repič Bor
  21  Kijamet Daris
   TRENER
   Roltek Dob
   Cerar Žan
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 0 7 - Veršnjak Nik (40')
   2 : 3 9 - Jančar Aljaž (89')
   Šenčur
   1 : 1 9 - Muratović Elvis (44')
   1 : 2 11 - Koren Brin (66')
   1 : 3 7 - Dokl Nejc (71')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    19 - Malkoč Korez Aljaž (12')
   Šenčur
    10 - Bele Mark (12')
    5 - Šuler Anej (30')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Jančar Aljaž
       15 - Jankovič Martin
  61'     6 - Šneler Enej
       13 - Vidergar Žan
  65'     17 - Kustec Luka
       19 - Malkoč Korez Aljaž
  72'     5 - Grad Enej
       18 - Hren Vid
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  50'     19 - Repič Bor
       16 - Kavčič Jakob
  61'     18 - Gorgiev David
       10 - Bele Mark
  77'     21 - Kijamet Daris
       7 - Dokl Nejc
  81'     17 - Jesenovec Jure
       9 - Muratović Elvis
  84'     13 - Lakner Loris
       11 - Koren Brin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan