align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 3. krog 27.08.23
   TEKMA: Vrhnika - Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Vrhnika - Športni park Vrhnika    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Kern Jan
   1. pomočnik: Intihar Matic
   2. pomočnik: Kozjek Blaž
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Vrhnika
Priimek in ime
  4  Čop Mihael
  5  Likar Amadej
  7  Jelić Dejan
  8  Sagrkovič Tian
  9  Glažar Lan
  10  Medic Maksimilian Albert
  11  Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
  15  Štukelj Jakob
  17  Cerk Jaka
  18  Jeraj Gal (K)
  22  Fefer Bor (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid
  7  Čampa Žan Luka
  8  Biščević Timien
  9  Pešić Tjaž
  10  Drobnjak Jaša
  14  Jevnikar Jaka
  17  Kastelec Domen
  20  Knežević Matej (K)
  22  Prosen Tibor
  80  Zupančič Bor
  Rezervni igralci
  1  Halilović Aldin (V)
  2  Lenarčič Rok
  3  Pirc Nal
  6  Svalina Svit Timotej
  12  Panker Kociper Aljaž
  14  Hasanić Tarik
  16  Avrić Mihael
  Rezervni igralci
  5  Juvan Matic
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Gogić Tijan
  26  Novak Ivan
   TRENER
   Vrhnika
   Špicar Tadej
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Vrhnika
   1 : 0 7 - Jelić Dejan (37')
   2 : 0 9 - Glažar Lan (58')
   3 : 1 11 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck (92')
   Škofja Loka-Medvode
   2 : 1 8 - Biščević Timien (72')
   OPOMINJANI
   Vrhnika
    11 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck (45')
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Drobnjak Jaša (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Vrhnika
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Pirc Nal
       4 - Čop Mihael
  54'     16 - Avrić Mihael
       17 - Cerk Jaka
  70'     12 - Panker Kociper Aljaž
       3 - Pirc Nal
  89'     14 - Hasanić Tarik
       9 - Glažar Lan
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Juvan Matic
       17 - Kastelec Domen
  65'     26 - Novak Ivan
       7 - Čampa Žan Luka
  82'     18 - Gogić Tijan
       20 - Knežević Matej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan