align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 4. krog 30.08.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Slovan 1 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  8  Biščević Timien
  9  Pešić Tjaž
  10  Drobnjak Jaša
  14  Jevnikar Jaka
  20  Knežević Matej (K)
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  4  Fidanoski Kerševan Nik
  5  Marinoski Miloš
  7  Kraševec Luka
  9  Banjac Alex
  13  Vehovec Maks
  17  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Dimič Matic
  21  Gradišar Ažbe
  23  Adrović Leonardo (K)
  Rezervni igralci
  5  Luznar Urh
  11  Krajnik Jernej
  17  Kastelec Domen
  18  Gogić Tijan
  23  Jašaragić Sven
  Rezervni igralci
  3  Fašun Aljoša
  6  Marinoski Angel
  10  Puncer Žiga Marcel
  12  Krapež Anžej (V)
  20  Dresh Aldin
  22  Ljubijankić Anes
  26  Šljivar Elmin
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Slovan
   Mačkič Marinko
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 3 10 - Drobnjak Jaša (46')
   Slovan
   0 : 1 9 - Banjac Alex (20')
   0 : 2 19 - Dimič Matic (23')
   0 : 3 17 - Jenko Dimitrij (34')
   1 : 4 17 - Jenko Dimitrij (57')
   1 : 5 9 - Banjac Alex (81')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Zupančič Bor (34')
    10 - Drobnjak Jaša (42')
    22 - Prosen Tibor (75')
   Slovan
    9 - Banjac Alex (29')
    22 - Ljubijankić Anes (71')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Drobnjak Jaša (80')
   Slovan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Luznar Urh
       20 - Knežević Matej
  46'     17 - Kastelec Domen
       7 - Čampa Žan Luka
  63'     18 - Gogić Tijan
       14 - Jevnikar Jaka
  75'     11 - Krajnik Jernej
       80 - Križaj Žiga
  89'     23 - Jašaragić Sven
       22 - Prosen Tibor
   Slovan
  Minuta  Igralec
  69'     22 - Ljubijankić Anes
       21 - Gradišar Ažbe
  73'     26 - Šljivar Elmin
       7 - Kraševec Luka
  85'     6 - Marinoski Angel
       4 - Fidanoski Kerševan Nik
  85'     10 - Puncer Žiga Marcel
       5 - Marinoski Miloš
  85'     3 - Fašun Aljoša
       13 - Vehovec Maks
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan