align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 4. krog 31.08.23
   TEKMA: Bilje - Jadran Dekani 1 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje, V Dolinci    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Abram Tine
   1. pomočnik: Tanović Ariel
   2. pomočnik: Knez Klemen
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  6  Podgornik Patrik
  8  Hladnik Manuel
  10  Majić Luka
  15  Eleković David
  18  Koštić Eldin
  21  Preradović Nik
  22  Bizjak Batistič Nick (K)
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  3  Humar Lian Tay
  4  Kodarin Rene
  7  Jurman Tim
  10  Hoti Dion
  11  Šćulac Andreas Až (K)
  20  Božič Rok
  21  Nwachukwu Prosper Obiora
  22  Iveljić Ivan
  30  Medić Miloš (V)
  36  Majer Rudi
  99  Žarić Dabić Uroš
  Rezervni igralci
  5  Tomsič Luka
  9  Kozar Kristjan
  12  Frančeškin Rene (V)
  13  Podgornik Leon
  14  Lukežič Vid
  Rezervni igralci
  5  Huremović Alan
  6  Skomina Tomas
  12  Zulić Denis (V)
  16  Ljubič Luka
  17  Franca Mark
  19  Kavšek Luka
  77  Subašić Sean
   TRENER
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   STRELCI
   Bilje
   1 : 1 21 - Preradović Nik (8')
   Jadran Dekani
   0 : 1 21 - Nwachukwu Prosper Obiora (1')
    10 - Hoti Dion (16') 11m
   1 : 2 3 - Humar Lian Tay (18')
   1 : 3 21 - Nwachukwu Prosper Obiora (39')
   1 : 4 36 - Majer Rudi (67')
   OPOMINJANI
   Bilje
    5 - Tomsič Luka (75')
   Jadran Dekani
    20 - Božič Rok (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  50'     5 - Tomsič Luka
       15 - Eleković David
  64'     9 - Kozar Kristjan
       8 - Hladnik Manuel
  81'     14 - Lukežič Vid
       18 - Koštić Eldin
  84'     13 - Podgornik Leon
       21 - Preradović Nik
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  58'     6 - Skomina Tomas
       20 - Božič Rok
  62'     77 - Subašić Sean
       22 - Iveljić Ivan
  72'     17 - Franca Mark
       36 - Majer Rudi
  72'     16 - Ljubič Luka
       21 - Nwachukwu Prosper Obiora
  75'     19 - Kavšek Luka
       11 - Šćulac Andreas Až
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan