align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 5. krog 02.09.23
   TEKMA: Roltek Dob - Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Nurikić Benjamin
   1. pomočnik: Ponjević Patrik
   2. pomočnik: Kreštić Enes
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Gromilić Damir (K)
  6  Malkoč Korez Aljaž
  7  Simionov Blažej
  8  Strnad Vid
  10  Čosić Alex
  11  Kepic Jure
  12  Čepin Val (V)
  14  Aaron Arne Andoljšek
  15  Gril Jakob
  17  Vidergar Žan
  19  Hodžić Žnidarič Maj
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  4  Jevnikar Jaka
  5  Juvan Matic
  6  Luznar Urh
  7  Zupančič Bor
  8  Biščević Timien
  17  Kastelec Domen
  22  Prosen Tibor
  26  Pešić Tjaž
  80  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  2  Cikarski Damjan
  3  Šneler Enej
  5  Grad Enej
  9  Jančar Aljaž
  13  Gligorić Luka (V)
  16  Hren Vid
  18  Burkeljca Mark
  Rezervni igralci
  9  Jašaragić Sven
  10  Novak Ivan
  11  Krajnik Jernej
  14  Gogić Tijan
  23  Bogataj David
   TRENER
   Roltek Dob
   Cerar Žan
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 0 14 - Aaron Arne Andoljšek (15')
   2 : 2 7 - Simionov Blažej (83') 11m
   3 : 2 16 - Hren Vid (92')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 7 - Zupančič Bor (34')
   1 : 2 3 - Klemenčič Vid (47')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    5 - Grad Enej (50')
    9 - Jančar Aljaž (86')
    7 - Simionov Blažej (94')
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Luznar Urh (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Grad Enej
       10 - Čosić Alex
  48'     16 - Hren Vid
       14 - Aaron Arne Andoljšek
  56'     2 - Cikarski Damjan
       11 - Kepic Jure
  58'     9 - Jančar Aljaž
       17 - Vidergar Žan
  75'     3 - Šneler Enej
       6 - Malkoč Korez Aljaž
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  63'     10 - Novak Ivan
       26 - Pešić Tjaž
  77'     14 - Gogić Tijan
       5 - Juvan Matic
  81'     23 - Bogataj David
       6 - Luznar Urh
  92'     11 - Krajnik Jernej
       3 - Klemenčič Vid
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
5. krog 23.09.23
Naklo : Bitnje 1 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2
Preddvor : Kranjska Gora 6 : 2
Sava Kranj : Visoko 2 : 2
Zarica Kranj : Velesovo Cerklje 4 : 2
Niko Železniki : Polet 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan