align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 5. krog 03.09.23
   TEKMA: Slovan - Bilje 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Rogič Nik
   1. pomočnik: Trobec Miha
   2. pomočnik: Lihtenvalner Leon
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  4  Fidanoski Kerševan Nik
  5  Marinoski Miloš
  7  Kraševec Luka
  8  Ljubijankić Anes
  13  Vehovec Maks
  17  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  21  Gradišar Ažbe
  23  Adrović Leonardo (K)
  26  Šljivar Elmin
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  5  Tomsič Luka
  6  Podgornik Patrik (K)
  8  Hladnik Manuel
  10  Majić Luka
  11  Lidan Ammar
  15  Eleković David
  19  Mujanović Ajdin
  Rezervni igralci
  3  Fašun Aljoša
  6  Marinoski Angel
  9  Beganović Brendon
  10  Puncer Žiga Marcel
  12  Krapež Anžej (V)
  16  Saveljić Sergej
  20  Dresh Aldin
  Rezervni igralci
  9  Dobrila Tai
  12  Frančeškin Rene (V)
  13  Podgornik Leon
  14  Lukežič Vid
   TRENER
   Slovan
   Mačkič Marinko
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   STRELCI
   Slovan
   Bilje
   0 : 1 10 - Majić Luka (34') 11m
   OPOMINJANI
   Slovan
    10 - Puncer Žiga Marcel (90')
   Bilje
    5 - Tomsič Luka (28')
    11 - Lidan Ammar (59')
    6 - Podgornik Patrik (95')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
    10 - Puncer Žiga Marcel (93')
   Bilje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  55'     9 - Beganović Brendon
       26 - Šljivar Elmin
  55'     3 - Fašun Aljoša
       21 - Gradišar Ažbe
  65'     10 - Puncer Žiga Marcel
       5 - Marinoski Miloš
  68'     6 - Marinoski Angel
       4 - Fidanoski Kerševan Nik
  68'     20 - Dresh Aldin
       8 - Ljubijankić Anes
   Bilje
  Minuta  Igralec
  76'     9 - Dobrila Tai
       15 - Eleković David
  91'     14 - Lukežič Vid
       11 - Lidan Ammar
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan