align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 6. krog 10.09.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Bilje 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kuštrin Matej
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  4  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  8  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  26  Pešić Tjaž
  80  Križaj Žiga
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  7  Vuga Jakob
  8  Hladnik Manuel
  10  Majić Luka
  11  Lidan Ammar
  15  Eleković David
  19  Mujanović Ajdin
  22  Bizjak Batistič Nick (K)
  Rezervni igralci
  5  Juvan Matic
  7  Čampa Žan Luka
  11  Krajnik Jernej
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Gogić Tijan
  20  Knežević Matej
  23  Luznar Urh
  Rezervni igralci
  12  Frančeškin Rene (V)
  13  Podgornik Leon
  14  Lukežič Vid
  16  Kropej Aleksej
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 17 - Novak Ivan (31')
   Bilje
   1 : 1 19 - Mujanović Ajdin (49')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Zupančič Bor (48')
    22 - Prosen Tibor (58')
    4 - Kranjc Aleks (84')
   Bilje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Bilje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Juvan Matic
       26 - Pešić Tjaž
  54'     23 - Luznar Urh
       17 - Novak Ivan
  84'     20 - Knežević Matej
       4 - Kranjc Aleks
  84'     7 - Čampa Žan Luka
       3 - Klemenčič Vid
  88'     11 - Krajnik Jernej
       10 - Drobnjak Jaša
   Bilje
  Minuta  Igralec
  86'     14 - Lukežič Vid
       11 - Lidan Ammar
  93'     13 - Podgornik Leon
       10 - Majić Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan