align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 6. krog 11.09.23
   TEKMA: Ivančna Gorica - Slovan 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kramer Gregor
   1. pomočnik: Kranjc Gašper
   2. pomočnik: Delić Elvedin
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  2  Jurečič Adriano
  4  Šlemic Luka (K)
  5  Gerbec Gašper
  6  Bartolj Svit
  7  Treven Anžej
  8  Obrč Matic
  9  Železnik Nik
  10  Dajović Dario
  15  Kramer Tomaž
  18  Potokar Žiga
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  4  Fidanoski Kerševan Nik
  5  Marinoski Miloš
  7  Kraševec Luka
  8  Ljubijankić Anes
  9  Banjac Alex
  13  Vehovec Maks
  14  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Dimič Matic
  22  Adrović Leonardo (K)
  Rezervni igralci
  3  Pelc Aleks
  11  Fink Maj
  12  Kladnik Lovro (V)
  13  Sulejmanoski Hajat
  14  Berk Svit
  16  Šipraga Luka
  20  Tegelj Kristjan
  Rezervni igralci
  6  Ravnihar Tim
  10  Adrović Benjamin
  12  Krapež Anžej (V)
  15  Saveljić Sergej
  17  Kraković Arijan
  20  Dresh Aldin
  21  Gradišar Ažbe
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   Slovan
   Mačkič Marinko
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 10 - Dajović Dario (35') 11m
   2 : 0 4 - Šlemic Luka (55')
   Slovan
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    9 - Železnik Nik (13')
    15 - Kramer Tomaž (26')
    13 - Sulejmanoski Hajat (88')
   Slovan
    5 - Marinoski Miloš (15')
    13 - Vehovec Maks (18')
    1 - Zgonc Alen (35')
    22 - Adrović Leonardo (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Slovan
    22 - Adrović Leonardo (95')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  68'     13 - Sulejmanoski Hajat
       15 - Kramer Tomaž
  78'     11 - Fink Maj
       18 - Potokar Žiga
  81'     14 - Berk Svit
       10 - Dajović Dario
  87'     3 - Pelc Aleks
       9 - Železnik Nik
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Adrović Benjamin
       8 - Ljubijankić Anes
  46'     17 - Kraković Arijan
       4 - Fidanoski Kerševan Nik
  52'     6 - Ravnihar Tim
       5 - Marinoski Miloš
  85'     12 - Krapež Anžej
       1 - Zgonc Alen
  90'     21 - Gradišar Ažbe
       13 - Vehovec Maks
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan