align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 7. krog 16.09.23
   TEKMA: Bilje - Ivančna Gorica 4 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Abdijanović Omer
   1. pomočnik: Bubek Alen
   2. pomočnik: Berginc Tim
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  5  Tomsič Luka
  6  Podgornik Patrik
  7  Vuga Jakob
  10  Majić Luka
  11  Lidan Ammar
  19  Mujanović Ajdin
  22  Bizjak Batistič Nick (K)
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  2  Jurečič Adriano
  4  Šlemic Luka (K)
  5  Gerbec Gašper
  6  Bartolj Svit
  7  Treven Anžej
  8  Obrč Matic
  9  Železnik Nik
  10  Dajović Dario
  13  Sulejmanoski Hajat
  18  Potokar Žiga
  Rezervni igralci
  8  Hladnik Manuel
  12  Frančeškin Rene (V)
  13  Podgornik Leon
  14  Lukežič Vid
  16  Kropej Aleksej
  20  Špacapan Miha
  Rezervni igralci
  3  Hribar Matic
  11  Fink Maj
  15  Šipraga Luka
  20  Pejić David
   TRENER
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   STRELCI
   Bilje
   1 : 0 10 - Majić Luka (55')
   2 : 0 10 - Majić Luka (66')
   3 : 0 2 - Murovec Žiga (80')
   4 : 1 22 - Bizjak Batistič Nick (94')
   Ivančna Gorica
   3 : 1 11 - Fink Maj (90')
   OPOMINJANI
   Bilje
    6 - Podgornik Patrik (44')
   Ivančna Gorica
    7 - Treven Anžej (25')
    8 - Obrč Matic (54')
    2 - Jurečič Adriano (78')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  76'     8 - Hladnik Manuel
       4 - Godec Alan
  83'     20 - Špacapan Miha
       5 - Tomsič Luka
  86'     14 - Lukežič Vid
       19 - Mujanović Ajdin
  89'     13 - Podgornik Leon
       11 - Lidan Ammar
  91'     16 - Kropej Aleksej
       3 - Štekar Lev
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  23'     15 - Šipraga Luka
       5 - Gerbec Gašper
  44'     11 - Fink Maj
       10 - Dajović Dario
  75'     3 - Hribar Matic
       18 - Potokar Žiga
  86'     20 - Pejić David
       9 - Železnik Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan