align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 7. krog 16.09.23
   TEKMA: IB 1975 Ljubljana - Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jančigaj Jan
   1. pomočnik: Kene David
   2. pomočnik: Lihtenvalner Leon
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Popović Mark (V)
  2  Kövesdi Szabolcs
  3  Furlan Matic
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  6  Perković Timon (K)
  7  Rugelj Aljoša
  10  Poličnik Maks
  11  Podbregar Lars
  17  Miličević Amadej
  18  Trček Maj
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  4  Kranjc Aleks
  5  Juvan Matic
  6  Zupančič Bor
  8  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  18  Jevnikar Jaka
  22  Prosen Tibor
  Rezervni igralci
  8  Zec Matej
  9  Agić Maid
  13  Tomše Jaša
  14  Laloš Aleksa
  15  Stojoski Kosta
  16  Ristić Goran
  Rezervni igralci
  7  Čampa Žan Luka
  11  Krajnik Jernej
  12  Vrhunec Urban (V)
  20  Gogić Tijan
  23  Luznar Urh
  26  Gnjatović Marko
   TRENER
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 0 4 - Lambergar Kal Dominik (30')
   2 : 1 10 - Poličnik Maks (52')
   3 : 1 16 - Ristić Goran (87')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 10 - Drobnjak Jaša (40')
   OPOMINJANI
   IB 1975 Ljubljana
    11 - Podbregar Lars (60')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   IB 1975 Ljubljana
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Tomše Jaša
       7 - Rugelj Aljoša
  64'     15 - Stojoski Kosta
       18 - Trček Maj
  73'     16 - Ristić Goran
       5 - Brenk Maks
  87'     8 - Zec Matej
       11 - Podbregar Lars
  89'     14 - Laloš Aleksa
       3 - Furlan Matic
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  60'     7 - Čampa Žan Luka
       3 - Klemenčič Vid
  64'     11 - Krajnik Jernej
       18 - Jevnikar Jaka
  76'     23 - Luznar Urh
       8 - Biščević Timien
  85'     20 - Gogić Tijan
       6 - Zupančič Bor
  85'     26 - Gnjatović Marko
       5 - Juvan Matic
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan