align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 1. krog 20.09.23
   TEKMA: Šenčur - Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Grabnar Luka
  6  Mirković Luka (K)
  9  Komljenović Luka
  10  Bele Mark
  12  Žilavec Gal (V)
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  18  Gorgiev David
  19  Repič Bor
  20  Gregorc Denis
  21  Kijamet Daris
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  4  Kranjc Aleks
  8  Biščević Timien
  10  Novak Ivan
  11  Zupančič Bor
  14  Jevnikar Jaka
  17  Kastelec Domen
  22  Prosen Tibor
  23  Drobnjak Jaša
  80  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  3  Kujabi Halifa
  5  Šuler Anej
  7  Dokl Nejc
  8  Schenk Dominik
  13  Muratović Elvis
  16  Kavčič Jakob
  17  Jesenovec Jure
  Rezervni igralci
  5  Luznar Urh
  6  Krajnik Jernej
  7  Čampa Žan Luka
  9  Pešić Tjaž
  12  Vrhunec Urban (V)
  20  Gogić Tijan
  26  Gnjatović Marko
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 9 - Komljenović Luka (8')
   2 : 0 10 - Bele Mark (27')
   3 : 0 9 - Komljenović Luka (36') 11m
   Škofja Loka-Medvode
   3 : 1 9 - Pešić Tjaž (57')
   3 : 2 23 - Drobnjak Jaša (88') 11m
   OPOMINJANI
   Šenčur
    21 - Kijamet Daris (87')
    3 - Kujabi Halifa (90')
    17 - Jesenovec Jure (92')
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Zupančič Bor (64')
    4 - Kranjc Aleks (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Muratović Elvis
       14 - Ajdovec Amadej
  53'     3 - Kujabi Halifa
       18 - Gorgiev David
  56'     7 - Dokl Nejc
       9 - Komljenović Luka
  70'     5 - Šuler Anej
       15 - Radosavljević Stefan
  82'     17 - Jesenovec Jure
       20 - Gregorc Denis
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Krajnik Jernej
       3 - Klemenčič Vid
  53'     9 - Pešić Tjaž
       10 - Novak Ivan
  53'     7 - Čampa Žan Luka
       14 - Jevnikar Jaka
  77'     5 - Luznar Urh
       8 - Biščević Timien
  77'     20 - Gogić Tijan
       80 - Križaj Žiga
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan