align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 8. krog 22.09.23
   TEKMA: Vrhnika - Slovan 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Vrhnika - Športni park Vrhnika    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Mušić Haris
   1. pomočnik: Maver Matija
   2. pomočnik: Agić Midjan
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Vrhnika
Priimek in ime
  3  Pirc Nal
  6  Svalina Svit Timotej
  8  Sagrkovič Tian
  9  Glažar Lan
  10  Medic Maksimilian Albert
  11  Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
  12  Kelvišar Žan
  15  Štukelj Jakob
  17  Cerk Jaka
  18  Jeraj Gal (K)
  22  Fefer Bor (V)
   Slovan
Priimek in ime
  3  Fašun Aljoša
  4  Fidanoski Kerševan Nik
  7  Kraševec Luka
  10  Džajić Danijel
  12  Krapež Anžej (V)
  17  Jenko Dimitrij
  18  Adrović Benjamin
  19  Saveljić Sergej
  21  Gradišar Ažbe
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo (K)
  Rezervni igralci
  1  Halilović Aldin (V)
  2  Hasanić Tarik
  4  Malovrh Jan
  5  Rotar Tit
  13  Abidović Anis
  14  Lenarčič Rok
  16  Abdulkhaziret Ali
  Rezervni igralci
  1  Zgonc Alen (V)
  5  Marinoski Miloš
  6  Marinoski Angel
  8  Benedičič Bizjak Tej
  9  Beganović Brendon
  16  Puncer Žiga Marcel
  26  Kraković Arijan
   TRENER
   Vrhnika
   Špicar Tadej
   Slovan
   Mačkič Marinko
   STRELCI
   Vrhnika
   1 : 1 17 - Cerk Jaka (43') 11m
   2 : 3 13 - Abidović Anis (91')
   3 : 3 15 - Štukelj Jakob (93')
   Slovan
   0 : 1 10 - Džajić Danijel (9')
   1 : 2 10 - Džajić Danijel (53')
   1 : 3 10 - Džajić Danijel (68')
   OPOMINJANI
   Vrhnika
    12 - Kelvišar Žan (37')
    15 - Štukelj Jakob (44')
    8 - Sagrkovič Tian (81')
   Slovan
    12 - Krapež Anžej (43')
    18 - Adrović Benjamin (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Vrhnika
   Slovan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Abidović Anis
       6 - Svalina Svit Timotej
  65'     16 - Abdulkhaziret Ali
       3 - Pirc Nal
  82'     14 - Lenarčič Rok
       8 - Sagrkovič Tian
  82'     2 - Hasanić Tarik
       9 - Glažar Lan
  85'     5 - Rotar Tit
       11 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
   Slovan
  Minuta  Igralec
  67'     5 - Marinoski Miloš
       22 - Mlekuž Svit
  68'     26 - Kraković Arijan
       21 - Gradišar Ažbe
  75'     6 - Marinoski Angel
       3 - Fašun Aljoša
  81'     8 - Benedičič Bizjak Tej
       4 - Fidanoski Kerševan Nik
  81'     9 - Beganović Brendon
       10 - Džajić Danijel
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan