align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 8. krog 24.09.23
   TEKMA: Roltek Dob - Jadran Dekani 2 : 6 (1 : 2)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Rogič Nik
   1. pomočnik: Josipović Jure
   2. pomočnik: Lihtenvalner Leon
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  2  Bulić Luka
  4  Gromilić Damir (K)
  7  Kepic Jure
  8  Strnad Vid
  9  Vidergar Žan
  11  Simionov Blažej
  12  Podkrajšek Maj Tjaš (V)
  14  Aaron Arne Andoljšek
  16  Hren Vid
  20  Hodžić Žnidarič Maj
  21  Gril Jakob
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  4  Kodarin Rene
  5  Huremović Alan
  6  Skomina Tomas
  10  Hoti Dion
  12  Zulić Denis (V)
  17  Franca Mark
  21  Nwachukwu Prosper Obiora
  22  Iveljić Ivan
  36  Majer Rudi
  77  Subašić Sean
  97  Zupan Jure (K)
  Rezervni igralci
  5  Grad Enej
  10  Malkoč Korez Aljaž
  13  Gligorić Luka (V)
  17  Šneler Enej
  Rezervni igralci
  1  Pagnanelli Mattia (V)
  11  Šćulac Andreas Až
  13  Hrastič Tim
  16  Ljubič Luka
  19  Kavšek Luka
  99  Žarić Dabić Uroš
   TRENER
   Roltek Dob
   Cerar Žan
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 2 21 - Gril Jakob (21')
   2 : 4 21 - Gril Jakob (68')
   Jadran Dekani
   0 : 1 6 - Skomina Tomas (11')
   0 : 2 21 - Nwachukwu Prosper Obiora (14')
   1 : 3 22 - Iveljić Ivan (50')
   1 : 4 5 - Huremović Alan (54')
   2 : 5 17 - Franca Mark (70')
   2 : 6 10 - Hoti Dion (86')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
   Jadran Dekani
    4 - Kodarin Rene (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  43'     10 - Malkoč Korez Aljaž
       2 - Bulić Luka
  57'     17 - Šneler Enej
       9 - Vidergar Žan
  72'     5 - Grad Enej
       16 - Hren Vid
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  66'     19 - Kavšek Luka
       5 - Huremović Alan
  75'     13 - Hrastič Tim
       22 - Iveljić Ivan
  81'     16 - Ljubič Luka
       6 - Skomina Tomas
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan