align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 9. krog 01.10.23
   TEKMA: Slovan - Roltek Dob 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Jozič Jernej
   1. pomočnik: Žagar Juš
   2. pomočnik: Fridl Jarc Job
   Delegat: Sedić Suvad
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  3  Fašun Aljoša
  4  Fidanoski Kerševan Nik
  7  Kraševec Luka
  9  Banjac Alex
  10  Džajić Danijel
  17  Jenko Dimitrij
  18  Benedičič Bizjak Tej
  20  Saveljić Sergej
  21  Gradišar Ažbe
  23  Adrović Leonardo (K)
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Gromilić Damir (K)
  7  Veršnjak Nik
  8  Strnad Vid
  9  Simionov Blažej
  10  Malkoč Korez Aljaž
  11  Švelc Klemen
  12  Čepin Val (V)
  14  Aaron Arne Andoljšek
  18  Hodžić Žnidarič Maj
  20  Hren Vid
  21  Gril Jakob
  Rezervni igralci
  5  Marinoski Miloš
  6  Ravnihar Tim
  8  Ljubijankić Anes
  12  Krapež Anžej (V)
  16  Kraković Arijan
  19  Beganović Brendon
  22  Kobav Jan
  Rezervni igralci
  5  Grad Enej
  13  Gligorić Luka (V)
  17  Šneler Enej
  19  Cikarski Damjan
  22  Uršič Lan
   TRENER
   Slovan
   Mačkič Marinko
   Roltek Dob
   STRELCI
   Slovan
   1 : 0 17 - Jenko Dimitrij (28')
   2 : 3 23 - Adrović Leonardo (90')
   Roltek Dob
   1 : 1 11 - Švelc Klemen (34')
   1 : 2 10 - Malkoč Korez Aljaž (54')
   1 : 3 11 - Švelc Klemen (86') 11m
   OPOMINJANI
   Slovan
    21 - Gradišar Ažbe (51')
    9 - Banjac Alex (64')
   Roltek Dob
    7 - Veršnjak Nik (35')
    18 - Hodžić Žnidarič Maj (89')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Roltek Dob
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  57'     6 - Ravnihar Tim
       21 - Gradišar Ažbe
  57'     8 - Ljubijankić Anes
       3 - Fašun Aljoša
  70'     5 - Marinoski Miloš
       18 - Benedičič Bizjak Tej
  86'     22 - Kobav Jan
       9 - Banjac Alex
  86'     16 - Kraković Arijan
       10 - Džajić Danijel
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  74'     19 - Cikarski Damjan
       10 - Malkoč Korez Aljaž
  88'     22 - Uršič Lan
       20 - Hren Vid
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan