align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 10. krog 06.10.23
   TEKMA: Bilje - Roltek Dob 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bizjak Žiga
   1. pomočnik: Abram Tine
   2. pomočnik: Gregorič Matej
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  5  Tomsič Luka
  6  Podgornik Patrik
  7  Vuga Jakob
  8  Hladnik Manuel
  11  Lidan Ammar
  14  Lukežič Vid
  19  Mujanović Ajdin
  22  Bizjak Batistič Nick (K)
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Gromilić Damir (K)
  7  Švelc Klemen
  8  Strnad Vid
  10  Malkoč Korez Aljaž
  11  Kepic Jure
  12  Čepin Val (V)
  14  Aaron Arne Andoljšek
  16  Simionov Blažej
  20  Hren Vid
  21  Gril Jakob
  22  Hodžić Žnidarič Maj
  Rezervni igralci
  2  Murovec Žiga
  9  Kozar Kristjan
  12  Frančeškin Rene (V)
  13  Podgornik Leon
  15  Eleković David
  17  Bajc Maj
  20  Špacapan Miha
  Rezervni igralci
  5  Grad Enej
  9  Vidergar Žan
  13  Gligorić Luka (V)
  17  Kustec Luka
  18  Šneler Enej
  19  Cikarski Damjan
   TRENER
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   Roltek Dob
   STRELCI
   Bilje
   Roltek Dob
   0 : 1 21 - Gril Jakob (21')
   1 : 1 16 - Simionov Blažej (31') AG
   1 : 2 10 - Malkoč Korez Aljaž (50')
   OPOMINJANI
   Bilje
    22 - Bizjak Batistič Nick (62')
    19 - Mujanović Ajdin (73')
   Roltek Dob
    16 - Simionov Blažej (80')
    7 - Švelc Klemen (94')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   Roltek Dob
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  58'     9 - Kozar Kristjan
       14 - Lukežič Vid
  72'     20 - Špacapan Miha
       19 - Mujanović Ajdin
  87'     2 - Murovec Žiga
       8 - Hladnik Manuel
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  75'     19 - Cikarski Damjan
       10 - Malkoč Korez Aljaž
  88'     5 - Grad Enej
       11 - Kepic Jure
  91'     9 - Vidergar Žan
       21 - Gril Jakob
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan