align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 11. krog 14.10.23
   TEKMA: IB 1975 Ljubljana - Bilje 6 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Rogič Nik
   1. pomočnik: Trobec Miha
   2. pomočnik: Miladinovič Marko
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Popović Mark (V)
  2  Avdić Arton
  3  Babenko Mykyta
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  6  Perković Timon (K)
  7  Rugelj Aljoša
  8  Agić Maid
  9  Lipicer Marcel Teodor
  10  Škerl Jakob
  11  Podbregar Lars
   Bilje
Priimek in ime
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  6  Podgornik Patrik
  7  Vuga Jakob (K)
  8  Hladnik Manuel
  11  Lidan Ammar
  12  Frančeškin Rene (V)
  15  Eleković David
  18  Koštić Eldin
  19  Mujanović Ajdin
  Rezervni igralci
  13  Tomše Jaša
  14  Podgornik Tjaš
  15  Malenšek Miha
  16  Ristić Goran
  17  Miličević Amadej
  18  Trček Maj
  Rezervni igralci
  14  Lukežič Vid
  16  Tavčar Tiberij
  17  Bajc Maj
  20  Špacapan Miha
  99  Petejan Anej (V)
   TRENER
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   Bilje
   STRELCI
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 0 4 - Lambergar Kal Dominik (43') 11m
   2 : 0 3 - Babenko Mykyta (46')
   3 : 0 9 - Lipicer Marcel Teodor (48')
   4 : 0 13 - Tomše Jaša (71')
   5 : 0 16 - Ristić Goran (81')
   6 : 1 16 - Ristić Goran (88')
   Bilje
   5 : 1 11 - Lidan Ammar (82')
   OPOMINJANI
   IB 1975 Ljubljana
    6 - Perković Timon (40')
   Bilje
    2 - Murovec Žiga (18')
    11 - Lidan Ammar (50')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   IB 1975 Ljubljana
   Bilje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Podgornik Tjaš
       8 - Agić Maid
  54'     13 - Tomše Jaša
       3 - Babenko Mykyta
  60'     15 - Malenšek Miha
       9 - Lipicer Marcel Teodor
  65'     16 - Ristić Goran
       7 - Rugelj Aljoša
  66'     17 - Miličević Amadej
       11 - Podbregar Lars
   Bilje
  Minuta  Igralec
  22'     99 - Petejan Anej
       12 - Frančeškin Rene
  50'     20 - Špacapan Miha
       3 - Štekar Lev
  53'     16 - Tavčar Tiberij
       4 - Godec Alan
  77'     17 - Bajc Maj
       8 - Hladnik Manuel
  77'     14 - Lukežič Vid
       15 - Eleković David
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan