align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 12. krog 22.10.23
   TEKMA: Slovan - Jadran Dekani 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Kodeljevo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gyergyek Miha
   1. pomočnik: Pirman Tomaž
   2. pomočnik: Vidergar Matej
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  4  Saveljić Sergej
  5  Kobav Jan
  8  Ljubijankić Anes
  9  Durmić Timam
  10  Džajić Danijel
  12  Krapež Anžej (V)
  13  Vehovec Maks
  18  Benedičič Bizjak Tej
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo (K)
  26  Adrović Benjamin
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  7  Jurman Tim
  9  Nwachukwu Prosper Obiora
  10  Hoti Dion
  11  Šćulac Andreas Až (K)
  20  Zubanović Stipe
  21  Zadkovič Thomas
  22  Iveljić Ivan
  30  Medić Miloš (V)
  36  Majer Rudi
  38  Božič Rok
  99  Žarić Dabić Uroš
  Rezervni igralci
  1  Zgonc Alen
  3  Fašun Aljoša
  6  Ravnihar Tim
  7  Kraševec Luka
  17  Puncer Žiga Marcel
  20  Kraković Arijan
  21  Gradišar Ažbe
  Rezervni igralci
  3  Humar Lian Tay
  5  Huremović Alan
  12  Zulić Denis (V)
  17  Franca Mark
  19  Kavšek Luka
  77  Orlač Nusdorfer Tai
   TRENER
   Slovan
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   STRELCI
   Slovan
   1 : 1 26 - Adrović Benjamin (23')
   2 : 1 26 - Adrović Benjamin (56')
   Jadran Dekani
   0 : 1 10 - Hoti Dion (6')
   OPOMINJANI
   Slovan
    5 - Kobav Jan (43')
   Jadran Dekani
    7 - Jurman Tim (53')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  51'     20 - Kraković Arijan
       5 - Kobav Jan
  57'     17 - Puncer Žiga Marcel
       10 - Džajić Danijel
  69'     7 - Kraševec Luka
       8 - Ljubijankić Anes
  85'     6 - Ravnihar Tim
       18 - Benedičič Bizjak Tej
  85'     21 - Gradišar Ažbe
       9 - Durmić Timam
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Humar Lian Tay
       21 - Zadkovič Thomas
  64'     17 - Franca Mark
       99 - Žarić Dabić Uroš
  76'     5 - Huremović Alan
       7 - Jurman Tim
  81'     19 - Kavšek Luka
       22 - Iveljić Ivan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan