align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 14. krog 04.11.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Roltek Dob 2 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kuštrin Matej
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  5  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  10  Drobnjak Jaša
  11  Biščević Timien
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Jankovič Martin
  7  Gromilić Damir (K)
  8  Strnad Vid
  10  Švelc Klemen
  11  Kepic Jure
  12  Čepin Val (V)
  14  Simionov Blažej
  15  Malkoč Korez Aljaž
  18  Hren Vid
  21  Gril Jakob
  58  Hodžić Žnidarič Maj
  Rezervni igralci
  4  Lauseger Lukas
  8  Gogić Tijan
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Stanič Žan Miloš
  26  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  2  Grad Enej
  9  Jančar Aljaž
  13  Gligorić Luka (V)
  17  Kustec Luka
  23  Šneler Enej
  27  Vidergar Žan
  77  Cikarski Damjan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   Roltek Dob
   Cerar Žan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 3 10 - Drobnjak Jaša (78')
   2 : 3 10 - Drobnjak Jaša (93') 11m
   Roltek Dob
   0 : 1 21 - Gril Jakob (6')
   0 : 2 10 - Švelc Klemen (48')
   0 : 3 11 - Kepic Jure (63')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Drobnjak Jaša (36')
    14 - Kastelec Domen (45')
   Roltek Dob
    15 - Malkoč Korez Aljaž (33')
    4 - Jankovič Martin (36')
    18 - Hren Vid (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Roltek Dob
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  74'     4 - Lauseger Lukas
       22 - Prosen Tibor
  81'     18 - Stanič Žan Miloš
       14 - Kastelec Domen
  83'     26 - Gnjatović Marko
       7 - Čampa Žan Luka
  83'     8 - Gogić Tijan
       6 - Zupančič Bor
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  61'     9 - Jančar Aljaž
       15 - Malkoč Korez Aljaž
  72'     77 - Cikarski Damjan
       11 - Kepic Jure
  78'     27 - Vidergar Žan
       10 - Švelc Klemen
  81'     2 - Grad Enej
       21 - Gril Jakob
  89'     23 - Šneler Enej
       58 - Hodžić Žnidarič Maj
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan