align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 14. krog 04.11.23
   TEKMA: Bilje - Slovan 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje, V Dolinci    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Abdijanović Omer
   1. pomočnik: Kodrič Aleks
   2. pomočnik: Gregorič Matej
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  4  Godec Alan
  5  Tomsič Luka
  6  Podgornik Patrik (K)
  7  Vuga Jakob
  8  Hladnik Manuel
  11  Lidan Ammar
  15  Eleković David
  19  Mujanović Ajdin
   Slovan
Priimek in ime
  4  Saveljić Sergej
  8  Ljubijankić Anes
  10  Džajić Danijel
  12  Krapež Anžej (V)
  13  Vehovec Maks
  17  Puncer Žiga Marcel
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Kobav Jan
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo (K)
  26  Adrović Benjamin
  Rezervni igralci
  9  Kozar Kristjan
  12  Frančeškin Rene (V)
  13  Podgornik Leon
  14  Lukežič Vid
  16  Menard Svit
  17  Bajc Maj
  22  Bizjak Batistič Nick
  Rezervni igralci
  1  Zgonc Alen (V)
  3  Fašun Aljoša
  5  Fidanoski Kerševan Nik
  7  Kraševec Luka
  9  Beganović Brendon
  16  Ravnihar Tim
  21  Gradišar Ažbe
   TRENER
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   Slovan
   STRELCI
   Bilje
    11 - Lidan Ammar (25') 11m
   1 : 0 11 - Lidan Ammar (51')
   2 : 1 11 - Lidan Ammar (55')
   Slovan
   1 : 1 10 - Džajić Danijel (52')
   2 : 2 18 - Benedičič Bizjak Tej (72')
   OPOMINJANI
   Bilje
    19 - Mujanović Ajdin (52')
   Slovan
    12 - Krapež Anžej (38')
    26 - Adrović Benjamin (52')
    23 - Adrović Leonardo (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   Slovan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  13'     16 - Menard Svit
       4 - Godec Alan
  46'     22 - Bizjak Batistič Nick
       15 - Eleković David
  66'     9 - Kozar Kristjan
       8 - Hladnik Manuel
  91'     14 - Lukežič Vid
       19 - Mujanović Ajdin
   Slovan
  Minuta  Igralec
  68'     7 - Kraševec Luka
       8 - Ljubijankić Anes
  68'     5 - Fidanoski Kerševan Nik
       19 - Kobav Jan
  89'     21 - Gradišar Ažbe
       17 - Puncer Žiga Marcel
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan