align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 13. krog 08.11.23
   TEKMA: Roltek Dob - Vrhnika 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kern Jan
   1. pomočnik: Vidergar Matej
   2. pomočnik: Pirman Tomaž
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  4  Gromilić Damir (K)
  6  Vrhovnik Žiga
  7  Veršnjak Nik
  8  Strnad Vid
  10  Malkoč Korez Aljaž
  11  Švelc Klemen
  12  Podkrajšek Maj Tjaš (V)
  16  Simionov Blažej
  20  Hren Vid
  21  Gril Jakob
  22  Hodžić Žnidarič Maj
   Vrhnika
Priimek in ime
  3  Pirc Nal
  5  Likar Amadej
  8  Sagrkovič Tian
  9  Glažar Lan
  10  Medic Maksimilian Albert
  11  Adamič Timotej
  15  Štukelj Jakob
  16  Avrić Mihael
  17  Cerk Jaka
  18  Jeraj Gal (K)
  22  Fefer Bor (V)
  Rezervni igralci
  2  Bulić Luka
  5  Grad Enej
  9  Vidergar Žan
  13  Gligorić Luka (V)
  17  Kustec Luka
  18  Šneler Enej
  19  Cikarski Damjan
  Rezervni igralci
  2  Panker Kociper Aljaž
  12  Kelvišar Žan
  13  Abdulkhaziret Ali
  14  Lenarčič Rok
   TRENER
   Roltek Dob
   Cerar Žan
   Vrhnika
   Špicar Tadej
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 0 7 - Veršnjak Nik (6')
   2 : 0 11 - Švelc Klemen (35')
   Vrhnika
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    6 - Vrhovnik Žiga (53')
    7 - Veršnjak Nik (65')
   Vrhnika
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Vrhnika
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Cikarski Damjan
       10 - Malkoč Korez Aljaž
  71'     9 - Vidergar Žan
       21 - Gril Jakob
  81'     5 - Grad Enej
       20 - Hren Vid
  88'     17 - Kustec Luka
       16 - Simionov Blažej
  90'     18 - Šneler Enej
       11 - Švelc Klemen
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  54'     12 - Kelvišar Žan
       16 - Avrić Mihael
  79'     14 - Lenarčič Rok
       8 - Sagrkovič Tian
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan