align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 15. krog 12.11.23
   TEKMA: Bilje - Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Bilje - Igrišče Bilje, V Dolinci    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Hajdić Osman
   1. pomočnik: Tanović Ariel
   2. pomočnik: Knez Klemen
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Bilje
Priimek in ime
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  5  Tomsič Luka
  6  Podgornik Patrik
  8  Hladnik Manuel
  11  Lidan Ammar
  12  Frančeškin Rene (V)
  19  Mujanović Ajdin
  20  Špacapan Miha
  21  Preradović Nik
  22  Bizjak Batistič Nick (K)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  5  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  10  Novak Ivan
  11  Biščević Timien
  17  Kastelec Domen
  22  Prosen Tibor
  23  Drobnjak Jaša
  80  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  9  Kozar Kristjan
  14  Lukežič Vid
  15  Eleković David
  16  Menard Svit
  17  Bajc Maj
  99  Petejan Anej (V)
  Rezervni igralci
  4  Lauseger Lukas
  8  Bogataj David
  12  Vrhunec Urban (V)
  18  Gogić Tijan
  26  Gnjatović Marko
   TRENER
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Bilje
   1 : 0 11 - Lidan Ammar (41')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 10 - Novak Ivan (80')
   OPOMINJANI
   Bilje
    22 - Bizjak Batistič Nick (38')
    2 - Murovec Žiga (66')
    20 - Špacapan Miha (68')
    8 - Hladnik Manuel (88')
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Kranjc Aleks (50')
    3 - Klemenčič Vid (65')
    26 - Gnjatović Marko (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bilje
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bilje
  Minuta  Igralec
  67'     9 - Kozar Kristjan
       19 - Mujanović Ajdin
  75'     16 - Menard Svit
       5 - Tomsič Luka
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  69'     8 - Bogataj David
       3 - Klemenčič Vid
  75'     18 - Gogić Tijan
       7 - Čampa Žan Luka
  82'     26 - Gnjatović Marko
       80 - Križaj Žiga
  82'     4 - Lauseger Lukas
       22 - Prosen Tibor
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan