align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 16. krog 17.11.23
   TEKMA: Šenčur - Slovan 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Beton Jaka
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka (K)
  7  Koren Brin
  8  Majcen Val Maj
  9  Kijamet Daris
  12  Žilavec Gal (V)
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  16  Kavčič Jakob
  19  Repič Bor
   Slovan
Priimek in ime
  1  Zgonc Alen (V)
  7  Kraševec Luka
  8  Avsenek Evan
  10  Durmić Timam
  13  Vehovec Maks
  17  Puncer Žiga Marcel
  18  Benedičič Bizjak Tej
  19  Kobav Jan
  22  Mlekuž Svit
  23  Adrović Leonardo (K)
  26  Adrović Benjamin
  Rezervni igralci
  1  Rus Žiga (V)
  4  Lakner Loris
  10  Bele Mark
  17  Jesenovec Jure
  18  Gorgiev David
  20  Gregorc Denis
  Rezervni igralci
  3  Fašun Aljoša
  4  Saveljić Sergej
  5  Fidanoski Kerševan Nik
  9  Beganović Brendon
  12  Krapež Anžej (V)
  16  Kraković Arijan
   TRENER
   Šenčur
   Slovan
   STRELCI
   Šenčur
   Slovan
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Slovan
    23 - Adrović Leonardo (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Slovan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  72'     20 - Gregorc Denis
       13 - Muratović Elvis
  78'     18 - Gorgiev David
       19 - Repič Bor
  78'     10 - Bele Mark
       9 - Kijamet Daris
  81'     17 - Jesenovec Jure
       16 - Kavčič Jakob
  87'     4 - Lakner Loris
       7 - Koren Brin
   Slovan
  Minuta  Igralec
  72'     16 - Kraković Arijan
       26 - Adrović Benjamin
  81'     4 - Saveljić Sergej
       8 - Avsenek Evan
  81'     5 - Fidanoski Kerševan Nik
       19 - Kobav Jan
  87'     9 - Beganović Brendon
       10 - Durmić Timam
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan