align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.11.23
   TEKMA: Vrhnika - Jadran Dekani 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Agić Midjan
   1. pomočnik: Uršič Dominik
   2. pomočnik: Đaković Luka
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Vrhnika
Priimek in ime
  5  Likar Amadej
  6  Svalina Svit Timotej
  8  Sagrkovič Tian
  9  Glažar Lan
  10  Medic Maksimilian Albert
  11  Adamič Timotej
  13  Abidović Anis
  14  Korenč Gašper
  15  Štukelj Jakob
  18  Jeraj Gal (K)
  22  Fefer Bor (V)
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  3  Humar Lian Tay
  4  Kodarin Rene
  5  Huremović Alan
  9  Sopaj Sadri
  10  Hoti Dion
  11  Šćulac Andreas Až (K)
  12  Zulić Denis (V)
  20  Skomina Tomas
  22  Iveljić Ivan
  38  Božič Rok
  77  Subašić Sean
  Rezervni igralci
  2  Panker Kociper Aljaž
  3  Pirc Nal
  4  Lenarčič Rok
  16  Avrić Mihael
  17  Cerk Jaka
  33  Lavrič Pregelj Žan Yazbeck (V)
  Rezervni igralci
  1  Omahen Gaj (V)
  7  Jurman Tim
  17  Franca Mark
  21  Zadkovič Thomas
  99  Žarić Dabić Uroš
   TRENER
   Vrhnika
   Špicar Tadej
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   STRELCI
   Vrhnika
   1 : 1 14 - Korenč Gašper (43')
   2 : 1 11 - Adamič Timotej (45')
   Jadran Dekani
   0 : 1 22 - Iveljić Ivan (16')
   2 : 2 10 - Hoti Dion (68')
   2 : 3 22 - Iveljić Ivan (90')
   OPOMINJANI
   Vrhnika
    10 - Medic Maksimilian Albert (51')
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Vrhnika
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Vrhnika
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Cerk Jaka
       13 - Abidović Anis
  55'     33 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
       9 - Glažar Lan
  73'     3 - Pirc Nal
       8 - Sagrkovič Tian
  93'     16 - Avrić Mihael
       10 - Medic Maksimilian Albert
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  57'     7 - Jurman Tim
       5 - Huremović Alan
  69'     17 - Franca Mark
       3 - Humar Lian Tay
  85'     99 - Žarić Dabić Uroš
       20 - Skomina Tomas
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan