align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.11.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - IB 1975 Ljubljana 0 : 6 (0 : 5)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Salihović Leon
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  3  Klemenčič Vid (K)
  5  Kranjc Aleks
  6  Zupančič Bor
  7  Čampa Žan Luka
  10  Drobnjak Jaša
  11  Biščević Timien
  14  Kastelec Domen
  17  Novak Ivan
  22  Prosen Tibor
  80  Križaj Žiga
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  2  Avdić Arton
  3  Babenko Mykyta
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  6  Perković Timon (K)
  7  Rugelj Aljoša
  10  Poličnik Maks
  13  Tomše Jaša
  15  Kövesdi Szabolcs
  17  Miličević Amadej
  31  Hazabent Jaka (V)
  Rezervni igralci
  8  Luznar Urh
  9  Krajnik Jernej
  12  Bernik Jošt (V)
  18  Gogić Tijan
  23  Bogataj David
  26  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  1  Popović Mark (V)
  8  Podgornik Tjaš
  11  Malenšek Miha
  14  Furlan Matic
  16  Slijepčević Aleksandar
  18  Trček Maj
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Bergant Gregor
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   IB 1975 Ljubljana
   0 : 1 4 - Lambergar Kal Dominik (13')
   0 : 2 10 - Poličnik Maks (17')
   0 : 3 10 - Poličnik Maks (31')
   0 : 4 3 - Babenko Mykyta (37') 11m
   0 : 5 10 - Poličnik Maks (45')
   0 : 6 11 - Malenšek Miha (87')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     23 - Bogataj David
       7 - Čampa Žan Luka
  46'     8 - Luznar Urh
       10 - Drobnjak Jaša
  59'     26 - Gnjatović Marko
       6 - Zupančič Bor
  66'     18 - Gogić Tijan
       22 - Prosen Tibor
  66'     9 - Krajnik Jernej
       80 - Križaj Žiga
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Furlan Matic
       17 - Miličević Amadej
  46'     8 - Podgornik Tjaš
       13 - Tomše Jaša
  61'     11 - Malenšek Miha
       7 - Rugelj Aljoša
  65'     16 - Slijepčević Aleksandar
       6 - Perković Timon
  65'     18 - Trček Maj
       10 - Poličnik Maks
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan