align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.11.23
   TEKMA: Ivančna Gorica - Bilje 4 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Baras Boštjan
   1. pomočnik: Žagar Juš
   2. pomočnik: Trobec Miha
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Pezdirc Leon (V)
  3  Jurečič Adriano
  4  Šlemic Luka (K)
  6  Bartolj Svit
  7  Treven Anžej
  8  Kramer Tomaž
  9  Železnik Nik
  10  Sulejmanoski Hajat
  13  Potokar Žiga
  14  Obrč Matic
  21  Domić Rok
   Bilje
Priimek in ime
  1  Milenković Nik (V)
  2  Murovec Žiga
  3  Štekar Lev
  5  Tomsič Luka
  6  Podgornik Patrik (K)
  8  Hladnik Manuel
  9  Kozar Kristjan
  11  Lidan Ammar
  15  Eleković David
  19  Mujanović Ajdin
  21  Preradović Nik
  Rezervni igralci
  2  Hribar Matic
  11  Fink Maj
  15  Pejić David
  16  Vidic Vid
  18  Šipraga Luka
  20  Berk Svit
  Rezervni igralci
  14  Lukežič Vid
  16  Menard Svit
  20  Šturm Aleks
  22  Bizjak Batistič Nick
  99  Petejan Anej (V)
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Vodenšek Janez
   Bilje
   Nikolić Dragoljub
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 6 - Bartolj Svit (5')
   2 : 1 9 - Železnik Nik (39')
   3 : 2 9 - Železnik Nik (60')
   4 : 2 18 - Šipraga Luka (78')
   Bilje
   1 : 1 19 - Mujanović Ajdin (38')
   2 : 2 21 - Preradović Nik (50')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    7 - Treven Anžej (77')
    18 - Šipraga Luka (78')
    10 - Sulejmanoski Hajat (82')
    9 - Železnik Nik (95')
   Bilje
    99 - Petejan Anej (73')
    15 - Eleković David (77')
    2 - Murovec Žiga (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Bilje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  53'     20 - Berk Svit
       13 - Potokar Žiga
  70'     18 - Šipraga Luka
       8 - Kramer Tomaž
  83'     15 - Pejić David
       10 - Sulejmanoski Hajat
   Bilje
  Minuta  Igralec
  46'     99 - Petejan Anej
       1 - Milenković Nik
  53'     22 - Bizjak Batistič Nick
       21 - Preradović Nik
  72'     16 - Menard Svit
       8 - Hladnik Manuel
  80'     14 - Lukežič Vid
       9 - Kozar Kristjan
  83'     20 - Šturm Aleks
       15 - Eleković David
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan