align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 2. krog 02.09.23
   TEKMA: Velesovo Cerklje - Bled-Bohinj Hirter 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Velesovo Cerklje
Priimek in ime
  3  Novak Mitja
  6  Sanković Luka (K)
  10  Štern Dominik
  11  Lenarčič Emil
  17  Perko Filip
  18  Knific Aljaž
  19  Baloh Urban
  20  Bohinc Hušič Klemen
  21  Verbič Gregor
  22  Remic Jernej
  25  Jenko Mark (V)
   Bled-Bohinj Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  3  Matič Tim
  4  Jerman Žiga
  6  Štefe Miha
  11  Iskra Uroš
  14  Maksimović Mladen
  15  Razinger Klemen
  17  Grašič Rok
  18  Medja Rok (K)
  19  Lavtar Matevž
  21  Rihtar Grega
  Rezervni igralci
  1  Rezar Nejc (V)
  4  Jenko Maj
  5  Slekovec Vidervol Matic
  8  Ropret Marcel
  16  Šunkar Jaka
  23  Perdan David
  Rezervni igralci
  2  Slivnik Anže
  5  Ploh Rok
  7  Stanko Ladislav
  12  Gaberšček Klemen (V)
  13  Zaplotnik Andraž
  16  Golenja Danijel
  20  Grgić Zoran
   TRENER
   Velesovo Cerklje
   Kristan Jakob
   Bled-Bohinj Hirter
   Ristić Grujo
   STRELCI
   Velesovo Cerklje
   1 : 0 6 - Sanković Luka (68') 11m
   Bled-Bohinj Hirter
   OPOMINJANI
   Velesovo Cerklje
    6 - Sanković Luka (90')
   Bled-Bohinj Hirter
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Velesovo Cerklje
   Bled-Bohinj Hirter
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Velesovo Cerklje
  Minuta  Igralec
  82'     8 - Ropret Marcel
       11 - Lenarčič Emil
  86'     16 - Šunkar Jaka
       21 - Verbič Gregor
  90'     4 - Jenko Maj
       10 - Štern Dominik
  90'     5 - Slekovec Vidervol Matic
       17 - Perko Filip
   Bled-Bohinj Hirter
  Minuta  Igralec
  39'     16 - Golenja Danijel
       18 - Medja Rok
  56'     5 - Ploh Rok
       4 - Jerman Žiga
  81'     20 - Grgić Zoran
       11 - Iskra Uroš
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan