align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 2. krog 02.09.23
   TEKMA: Polet - Preddvor 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Bajželj Domen
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Rolih Miha (V,K)
  4  Logar Jaka
  6  Florjančič Miha
  8  Veladžić Šaban
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  13  Gojačanin Dejan
  14  Vrečič Tim
  18  Šink Filip
  19  Fojkar Peter
  20  Bektašević Ali
   Preddvor
Priimek in ime
  0  Krčar Žan (V)
  2  Mlakar Gašper
  5  Pašagić Elvedin
  7  Tomažič Rok
  10  Fuchs Leon
  11  Ajdovec Nejc
  16  Čemažar Luka (K)
  17  Kuzma Žan
  19  Žnidaršič Žiga
  23  Vodeb Lenart
  24  Markun Anže
  Rezervni igralci
  11  Adilović Haris
  21  Prosen Žiga
  Rezervni igralci
  4  Bogataj Andrej
  6  Beton Nejc
  8  Macanović Senaid
  9  Žnidaršič Miha
  14  Prestor Luka
  20  Fuchs Nico
  30  Lenič Aleš
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   Preddvor
   Žnidaršič Miha
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 9 - Stanovnik Lovro (8')
   Preddvor
   1 : 1 7 - Tomažič Rok (42')
   1 : 2 11 - Ajdovec Nejc (55')
   OPOMINJANI
   Polet
    1 - Rolih Miha (63')
    9 - Stanovnik Lovro (65')
    11 - Adilović Haris (89')
    4 - Logar Jaka (92')
   Preddvor
    19 - Žnidaršič Žiga (25')
    30 - Lenič Aleš (69')
    8 - Macanović Senaid (83')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
   Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  68'     11 - Adilović Haris
       10 - Jakofčič Adam
  72'     21 - Prosen Žiga
       13 - Gojačanin Dejan
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  51'     8 - Macanović Senaid
       19 - Žnidaršič Žiga
  69'     30 - Lenič Aleš
       11 - Ajdovec Nejc
  69'     9 - Žnidaršič Miha
       17 - Kuzma Žan
  69'     6 - Beton Nejc
       23 - Vodeb Lenart
  84'     20 - Fuchs Nico
       5 - Pašagić Elvedin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan