align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 3. krog 09.09.23
   TEKMA: Visoko - Britof 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Nikolovski Mirche
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  4  Oštir Nace
  5  Resman Jakob
  6  Zorman Maks David
  7  Savinšek Mark
  8  Vrtač Tim
  10  Križnar Nejc
  14  Šmid Klavdij (K)
  15  Gantar Lenart
  17  Čarman Djuran Simon
  22  Gašpirc Kristjan
   Britof
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V,K)
  4  Maček Mitja
  5  Maček Aleš
  6  Šenk Gašper
  7  Abdul Razzak Samer
  8  Gartner Žiga
  9  Boncelj Uroš
  17  Lončarič Teo
  19  Gorenc Tim
  20  Csipö Gašper
  21  Janžekovič Miha
  Rezervni igralci
  0  Pirc Marko
  2  Jurhar Žiga
  3  Dvanajščak Anže
  9  Kern Gregor
  16  Jagodic Timon
  18  Janhar Andraž
  19  Mohorič Rok Robert
  Rezervni igralci
  2  Grah Lovrenc
  3  Cvitkovič Nejc
  10  Cvek Andrej
  11  Bodiroža Aleksandar
  16  Matijaševič Tjuš
  18  Gašić Dražen
   TRENER
   Visoko
   Golob David
   Britof
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 14 - Šmid Klavdij (45')
   2 : 0 8 - Vrtač Tim (77')
   3 : 0 9 - Kern Gregor (78')
   4 : 0 14 - Šmid Klavdij (83')
   Britof
   OPOMINJANI
   Visoko
    5 - Resman Jakob (78')
   Britof
    1 - Nadarević Denis (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Britof
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  38'     9 - Kern Gregor
       22 - Gašpirc Kristjan
  69'     19 - Mohorič Rok Robert
       4 - Oštir Nace
  75'     16 - Jagodic Timon
       7 - Savinšek Mark
  76'     18 - Janhar Andraž
       10 - Križnar Nejc
  80'     2 - Jurhar Žiga
       15 - Gantar Lenart
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Cvek Andrej
       17 - Lončarič Teo
  46'     2 - Grah Lovrenc
       5 - Maček Aleš
  46'     18 - Gašić Dražen
       21 - Janžekovič Miha
  66'     11 - Bodiroža Aleksandar
       6 - Šenk Gašper
  78'     16 - Matijaševič Tjuš
       9 - Boncelj Uroš
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan