align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 4. krog 16.09.23
   TEKMA: Bitnje - Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Beton Uroš
   1. pomočnik: Nikolovski Mirche
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  3  Jaklič Urh
  4  Krupljanin Danijel
  5  Bećić Asmir
  7  Tadina Miha
  9  Djaković Simo
  10  Remic Jure (K)
  11  Salkić Armin
  15  Kalar Gašper
  17  Durmić Amel
  18  Počkaj Luka
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Đurić Igor (V)
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  7  Radojčić Vukoje
  8  Kotnik Jaka
  9  Ilić Stojan
  10  Ribnikar Gal
  11  Robnik Dejan (K)
  13  Špernjak Nik
  14  Jovanoski Petar
  20  Markič Luka
  Rezervni igralci
  6  Traven Tomaž
  12  Merhar Nejc (V)
  13  Begić Sanel
  20  Beširević Dilah
  24  Alekić Belmin
  Rezervni igralci
  3  Anžič Žak
  15  Šmitran Savo
  16  Andreski Žarko
  18  Štern Rok
  22  Šujica Blaž
   TRENER
   Bitnje
   Zarica Kranj
   Stojanov Igor
   STRELCI
   Bitnje
   Zarica Kranj
   0 : 1 8 - Kotnik Jaka (49')
   0 : 2 8 - Kotnik Jaka (51')
   0 : 3 22 - Šujica Blaž (80')
   0 : 4 22 - Šujica Blaž (90')
   OPOMINJANI
   Bitnje
    10 - Remic Jure (68')
    4 - Krupljanin Danijel (76')
   Zarica Kranj
    6 - Kljajić Filip (23')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bitnje
   Zarica Kranj
    6 - Kljajić Filip (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  58'     13 - Begić Sanel
       17 - Durmić Amel
  71'     24 - Alekić Belmin
       18 - Počkaj Luka
  78'     20 - Beširević Dilah
       11 - Salkić Armin
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Šujica Blaž
       9 - Ilić Stojan
  63'     3 - Anžič Žak
       8 - Kotnik Jaka
  83'     18 - Štern Rok
       7 - Radojčić Vukoje
  88'     15 - Šmitran Savo
       13 - Špernjak Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan