align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 4. krog 16.09.23
   TEKMA: Polet - Naklo 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Perić Luka
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Logar Jan
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Šubic Oto (V)
  5  Logar Jaka
  6  Florjančič Miha
  7  Trdina Jaka
  8  Vidovič Marko (K)
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  18  Vrečič Tim
  19  Krmelj Blaž
  20  Bektašević Ali
  22  Debeljak Žiga
   Naklo
Priimek in ime
  0  Todorović Nikola (V)
  2  Lunar Miha
  4  Kristan Andraž
  6  Stjepić Alen
  7  Srečnik Domen
  8  Jefimić Boro
  15  Prosen Miha
  21  Leben Peter Martin
  23  Perko Žan (K)
  27  Kuhar Jaka
  30  Babić Darko
  Rezervni igralci
  11  Majetić Mehmed
  14  Veladžić Šaban
  15  Engelman Jaka
  21  Prosen Žiga
  Rezervni igralci
  16  Teran Luka
  20  Krajnik Jaka
  25  Štern Marko
  29  Sodnik Miha
  34  Čelik Nejc
  97  Crnalić Anis
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   Naklo
   Krajnik Jaka
   STRELCI
   Polet
   Naklo
   0 : 1 21 - Leben Peter Martin (43')
   0 : 2 7 - Srečnik Domen (50')
   0 : 3 23 - Perko Žan (70')
   OPOMINJANI
   Polet
    8 - Vidovič Marko (48')
   Naklo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
   Naklo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  53'     11 - Majetić Mehmed
       19 - Krmelj Blaž
  65'     14 - Veladžić Šaban
       7 - Trdina Jaka
  77'     21 - Prosen Žiga
       9 - Stanovnik Lovro
  80'     15 - Engelman Jaka
       22 - Debeljak Žiga
   Naklo
  Minuta  Igralec
  46'     97 - Crnalić Anis
       21 - Leben Peter Martin
  72'     16 - Teran Luka
       6 - Stjepić Alen
  77'     29 - Sodnik Miha
       2 - Lunar Miha
  88'     25 - Štern Marko
       27 - Kuhar Jaka
  88'     34 - Čelik Nejc
       7 - Srečnik Domen
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan