align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 6. krog 30.09.23
   TEKMA: Bitnje - Niko Železniki 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Zupanc Andraž
   Delegat: Žnidaršič Andrej
   POSTAVI
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  2  Jaklič Urh
  3  Lopatič Maj
  4  Krupljanin Danijel
  5  Bećić Asmir
  6  Zupanc Bojan (K)
  7  Tadina Miha
  9  Djaković Simo
  10  Remic Jure
  11  Salkić Armin
  24  Perhoč Erik
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Žiga
  3  Tolar Uroš
  4  Lotrič Jan
  5  Pfajfar Jan
  6  Potočnik Matic
  7  Lotrič Škoda Maks
  8  Bešter Rok
  9  Drobnič Jakob
  10  Soklič Denis (K)
  11  Topić Dejan
  Rezervni igralci
  8  Pečnik Anže
  12  Merhar Nejc (V)
  13  Gazić Admir
  14  Sivec Gašper
  17  Durmić Amel
  19  Traven Tomaž
  20  Klemenc Nejc
  Rezervni igralci
  13  Dauti Sami
  14  Purgar Erik
  15  Šmid Izak
   TRENER
   Bitnje
   Klemenc Nejc
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Bitnje
   1 : 1 6 - Zupanc Bojan (55')
   Niko Železniki
   0 : 1 7 - Lotrič Škoda Maks (41')
   OPOMINJANI
   Bitnje
    4 - Krupljanin Danijel (15')
   Niko Železniki
    11 - Topić Dejan (67')
    2 - Jelovčan Žiga (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bitnje
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  27'     14 - Sivec Gašper
       3 - Lopatič Maj
  74'     20 - Klemenc Nejc
       11 - Salkić Armin
  79'     17 - Durmić Amel
       4 - Krupljanin Danijel
  84'     8 - Pečnik Anže
       24 - Perhoč Erik
  87'     13 - Gazić Admir
       9 - Djaković Simo
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  68'     13 - Dauti Sami
       9 - Drobnič Jakob
  75'     14 - Purgar Erik
       8 - Bešter Rok
  75'     15 - Šmid Izak
       4 - Lotrič Jan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan