align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 7. krog 07.10.23
   TEKMA: Polet - Bitnje 3 : 4 (3 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Žnidaršič Andrej
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Rolih Miha (V)
  5  Logar Jaka
  6  Florjančič Miha
  7  Trdina Jaka
  8  Vidovič Marko (K)
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  18  Vrečič Tim
  19  Krmelj Blaž
  20  Bektašević Ali
  22  Debeljak Žiga
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Merhar Nejc (V)
  3  Jaklič Urh
  4  Krupljanin Danijel
  5  Bećić Asmir
  6  Zupanc Bojan (K)
  7  Tadina Miha
  9  Djaković Simo
  10  Remic Jure
  11  Salkić Armin
  14  Sivec Gašper
  24  Perhoč Erik
  Rezervni igralci
  11  Majetić Mehmed
  13  Veladžić Šaban
  15  Fojkar Peter
  21  Prosen Žiga
  Rezervni igralci
  2  Klemenc Nejc
  8  Homec Matej
  15  Kalar Gašper
  17  Durmić Amel
  18  Traven Tomaž
  19  Gičev Zoran
  20  Jerina Jaka
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   Bitnje
   STRELCI
   Polet
   1 : 1 7 - Trdina Jaka (5')
   2 : 1 22 - Debeljak Žiga (21') 11m
   3 : 1 9 - Stanovnik Lovro (28')
   Bitnje
   0 : 1 9 - Djaković Simo (3')
   3 : 2 14 - Sivec Gašper (57')
   3 : 3 20 - Jerina Jaka (76') 11m
   3 : 4 8 - Homec Matej (82')
   OPOMINJANI
   Polet
    8 - Vidovič Marko (41')
    7 - Trdina Jaka (43')
    9 - Stanovnik Lovro (43')
    22 - Debeljak Žiga (43')
    1 - Rolih Miha (64')
   Bitnje
    3 - Jaklič Urh (37')
    5 - Bećić Asmir (43')
    7 - Tadina Miha (43')
    10 - Remic Jure (45')
    11 - Salkić Armin (65')
    24 - Perhoč Erik (79')
    18 - Traven Tomaž (83')
    14 - Sivec Gašper (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
    9 - Stanovnik Lovro (71')
   Bitnje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  67'     11 - Majetić Mehmed
       7 - Trdina Jaka
  77'     15 - Fojkar Peter
       22 - Debeljak Žiga
  83'     21 - Prosen Žiga
       19 - Krmelj Blaž
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Jerina Jaka
       3 - Jaklič Urh
  46'     15 - Kalar Gašper
       4 - Krupljanin Danijel
  58'     2 - Klemenc Nejc
       6 - Zupanc Bojan
  69'     8 - Homec Matej
       5 - Bećić Asmir
  88'     17 - Durmić Amel
       9 - Djaković Simo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan