align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 9. krog 21.10.23
   TEKMA: Polet - Kranjska Gora 0 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Grujić Kristina
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Rolih Miha (V)
  3  Veladžić Šaban
  5  Logar Jaka
  6  Florjančič Miha
  7  Trdina Jaka
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  16  Prosen Oskar
  17  Ahčin Matej
  18  Vrečič Tim (K)
  20  Bektašević Ali
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Pazlar Jernej (V)
  2  Kavalar Gal
  3  Razinger Urban
  4  Oblak Jan
  5  Kopavnik Jože
  6  Brlogar Jaka
  7  Kaker Matic
  8  Tiganj Semir
  9  Musić Rijad (K)
  10  Radenkoski Nenad
  11  Teraž Rok
  Rezervni igralci
  4  Dagarin Nejc
  11  Majetić Mehmed
  13  Gojačanin Dejan
  15  Fojkar Peter
  19  Krmelj Blaž
  21  Prosen Žiga
  Rezervni igralci
  13  Zupan Orešković Žiga
  14  Varl Nejc
  15  Marinko Jon
  16  Mezek Timotej
  17  Bačnar Vid
  18  Benet Bor
  20  Jeftenić Boško
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   Kranjska Gora
   STRELCI
   Polet
   Kranjska Gora
   0 : 1 4 - Oblak Jan (21')
   0 : 2 9 - Musić Rijad (64')
   0 : 3 9 - Musić Rijad (66')
   0 : 4 9 - Musić Rijad (79')
   0 : 5 20 - Jeftenić Boško (87')
   OPOMINJANI
   Polet
   Kranjska Gora
    7 - Kaker Matic (31')
    3 - Razinger Urban (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
    5 - Logar Jaka (58')
   Kranjska Gora
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  60'     4 - Dagarin Nejc
       3 - Veladžić Šaban
  68'     19 - Krmelj Blaž
       9 - Stanovnik Lovro
  69'     11 - Majetić Mehmed
       20 - Bektašević Ali
  79'     15 - Fojkar Peter
       6 - Florjančič Miha
  81'     21 - Prosen Žiga
       17 - Ahčin Matej
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  44'     13 - Zupan Orešković Žiga
       10 - Radenkoski Nenad
  64'     16 - Mezek Timotej
       4 - Oblak Jan
  64'     20 - Jeftenić Boško
       11 - Teraž Rok
  73'     14 - Varl Nejc
       8 - Tiganj Semir
  79'     18 - Benet Bor
       7 - Kaker Matic
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan