align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - člani 2023/24
  Zapisnik: 11. krog 04.11.23
   TEKMA: Bitnje - Visoko 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  3  Lopatič Maj
  4  Krupljanin Danijel
  5  Bećić Asmir
  6  Zupanc Bojan (K)
  7  Tadina Miha
  8  Homec Matej
  9  Djaković Simo
  10  Remic Jure
  13  Jaklič Urh
  24  Perhoč Erik
   Visoko
Priimek in ime
  0  Balkovec Urh (V)
  5  Resman Jakob
  6  Zorman Maks David
  7  Savinšek Mark
  8  Vrtač Tim
  10  Križnar Nejc
  13  Čarman Djuran Matija
  14  Šmid Klavdij (K)
  15  Gantar Lenart
  17  Čarman Djuran Simon
  19  Mohorič Rok Robert
  Rezervni igralci
  11  Kne David
  14  Sivec Gašper
  16  Pečnik Anže
  17  Durmić Amel
  19  Ziherl Gregor
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  3  Dvanajščak Anže
  12  Pirc Marko (V)
  16  Zupan Jaka
  18  Janhar Andraž
  20  Ančimer Nik
  21  Jurhar Žiga
   TRENER
   Bitnje
   Homec Matej
   Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Bitnje
   Visoko
   OPOMINJANI
   Bitnje
    24 - Perhoč Erik (34')
    7 - Tadina Miha (73')
    16 - Pečnik Anže (88')
   Visoko
    17 - Čarman Djuran Simon (50')
    14 - Šmid Klavdij (74')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bitnje
   Visoko
    19 - Mohorič Rok Robert (86')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  16'     11 - Kne David
       8 - Homec Matej
  46'     16 - Pečnik Anže
       6 - Zupanc Bojan
  67'     19 - Ziherl Gregor
       3 - Lopatič Maj
  82'     17 - Durmić Amel
       11 - Kne David
  87'     14 - Sivec Gašper
       4 - Krupljanin Danijel
   Visoko
  Minuta  Igralec
  62'     18 - Janhar Andraž
       6 - Zorman Maks David
  79'     20 - Ančimer Nik
       10 - Križnar Nejc
  82'     21 - Jurhar Žiga
       7 - Savinšek Mark
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan