align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 2. krog 03.09.23
   TEKMA: Visoko - Eksist Žiri 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Hvasti Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  0  Balkovec Urh (V)
  2  Valjavec Gašper
  4  Dolenec Nejc
  5  Naglič Jakob
  7  Ajdovec Jaka
  8  Ančimer Nik (K)
  9  Oselj Žiga
  11  Savinšek Jaka
  16  Jagodic Timon
  18  Podjed Rok
  19  Ajdovec Andraž
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Jurca Tilen (V)
  2  Iglič Luka
  3  Kunc Žiga
  5  Jereb Mark
  9  Oblak Jakob
  10  Klemenčič Ožbolt
  12  Lapajne Tim (K)
  13  Peternelj Jakob
  14  Kopač Anže
  16  Špik Nejc
  17  Vehar Menegatti Lenart
  Rezervni igralci
  6  Strojan Šporar Jošt
  12  Žibert Jaka (V)
  13  Globočnik Domen
  14  Krč Štefan
  15  Draksler Rok
  17  Prtija Dejan
  20  Spreizer Miha
  Rezervni igralci
  4  Kramperšek Tine
  6  Trček Marcel
  7  Reven David
  8  Bogataj Jaka
  11  Lukančič Kristjan
  15  Pečelin Valter
  18  Bogataj Julij
   TRENER
   Visoko
   Golob David
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   Visoko
    16 - Jagodic Timon (25') 11m
   1 : 0 11 - Savinšek Jaka (62')
   Eksist Žiri
    4 - Kramperšek Tine (85') 11m
   OPOMINJANI
   Visoko
    4 - Dolenec Nejc (28')
    8 - Ančimer Nik (75')
    16 - Jagodic Timon (80')
   Eksist Žiri
    4 - Kramperšek Tine (53')
    17 - Vehar Menegatti Lenart (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  60'     6 - Strojan Šporar Jošt
       7 - Ajdovec Jaka
  87'     13 - Globočnik Domen
       16 - Jagodic Timon
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  49'     4 - Kramperšek Tine
       12 - Lapajne Tim
  56'     6 - Trček Marcel
       16 - Špik Nejc
  67'     8 - Bogataj Jaka
       3 - Kunc Žiga
  86'     18 - Bogataj Julij
       2 - Iglič Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan