align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 6. krog 01.10.23
   TEKMA: Niko Železniki - Visoko 2 : 7 (1 : 3)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Logar Jan
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Zemljarič Gal (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Habjan Vall (K)
  4  Jelenc Mohor
  5  Lušina Miha
  6  Šmid Izak
  7  Lotrič Škoda Maks
  8  Vrhunc Gašper
  9  Purgar Žiga
  10  Jugović Luka
  11  Purgar Erik
   Visoko
Priimek in ime
  2  Valjavec Gašper
  4  Dolenec Nejc
  6  Naglič Jakob
  7  Ajdovec Jaka
  8  Ančimer Nik (K)
  9  Globočnik Domen
  11  Savinšek Jaka
  12  Pirc Marko (V)
  18  Podjed Rok
  19  Ajdovec Andraž
  21  Pavlič Maks
  Rezervni igralci
  13  Sirnik Daris
  14  Lušina Nejc
  15  Tušek Ivan
  16  Šolar Vid
  17  Lotrič Matjaž
  Rezervni igralci
  0  Balkovec Urh (V)
  5  Sitar Jakob
  14  Peternel Vid
  16  Zena Bajram
  17  Prtija Dejan
  20  Spreizer Miha
   TRENER
   Niko Železniki
   Šmid Rihard
   Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 8 - Vrhunc Gašper (8')
   2 : 7 5 - Lušina Miha (73')
   Visoko
   1 : 1 21 - Pavlič Maks (17')
   1 : 2 11 - Savinšek Jaka (21')
   1 : 3 19 - Ajdovec Andraž (45')
   1 : 4 11 - Savinšek Jaka (47') 11m
   1 : 5 11 - Savinšek Jaka (51')
   1 : 6 7 - Ajdovec Jaka (51')
   1 : 7 7 - Ajdovec Jaka (68')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    2 - Lotrič Aljaž (36')
   Visoko
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Visoko
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Lušina Nejc
       8 - Vrhunc Gašper
  60'     16 - Šolar Vid
       10 - Jugović Luka
  64'     15 - Tušek Ivan
       7 - Lotrič Škoda Maks
  64'     17 - Lotrič Matjaž
       11 - Purgar Erik
  83'     13 - Sirnik Daris
       5 - Lušina Miha
   Visoko
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Sitar Jakob
       9 - Globočnik Domen
  69'     20 - Spreizer Miha
       2 - Valjavec Gašper
  71'     17 - Prtija Dejan
       21 - Pavlič Maks
  83'     14 - Peternel Vid
       7 - Ajdovec Jaka
  83'     16 - Zena Bajram
       11 - Savinšek Jaka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan