align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 6. krog 01.10.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Tržič 2012 1 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Mladenović Igor
  5  Stanojević Marko
  6  Mladenov David
  7  Čatak Din
  8  Mulej Niki (K)
  9  Milovanović Nik
  11  Osmančević Anes
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Brajič Anže
  18  Varcar Enis
  19  Hvala Tristan
   Tržič 2012
Priimek in ime
  3  Kveder Val
  6  Erman Aljaž
  7  Thaler Aljaž
  8  Mladenovski Žan
  9  Hladnik Aljaž (K)
  10  Torkar Matic
  12  Gaberc Matic (V)
  13  Torkar Nejc
  17  Aljančič Klemen
  18  Kukovič Urban
  21  Papler Anej
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  4  Huseinbašić Adis
  15  Ibrahimović Anes
  17  Tadić Ivano
  Rezervni igralci
  4  Štrukelj Erik
  5  Leskovšek Miha
  15  Štular Matic
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Tržič 2012
   Jefimić Boro
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 11 - Osmančević Anes (37')
   Tržič 2012
   0 : 1 7 - Thaler Aljaž (29')
   1 : 2 7 - Thaler Aljaž (41')
   1 : 3 9 - Hladnik Aljaž (45')
   1 : 4 6 - Erman Aljaž (76')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Tržič 2012
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Tržič 2012
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  59'     1 - Muminović Ajid
       12 - Pašagić Denis
  65'     17 - Tadić Ivano
       11 - Osmančević Anes
  79'     4 - Huseinbašić Adis
       19 - Hvala Tristan
  88'     15 - Ibrahimović Anes
       9 - Milovanović Nik
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  71'     4 - Štrukelj Erik
       21 - Papler Anej
  81'     5 - Leskovšek Miha
       9 - Hladnik Aljaž
  83'     15 - Štular Matic
       6 - Erman Aljaž
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan