align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 9. krog 22.10.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Niko Železniki 5 : 2 (3 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Ponjavić Marko
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Lahajnar Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Mladenović Igor
  4  Mladenov David
  5  Stanojević Marko
  6  Varcar Enis
  7  Čatak Din
  8  Mulej Niki (K)
  9  Milovanović Nik
  11  Osmančević Anes
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Kranjec Jan
  19  Hvala Tristan
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Zemljarič Gal (V)
  2  Vrhunc Gašper
  3  Lušina Miha
  4  Sirnik Daris
  5  Jelenc Mohor
  7  Lotrič Škoda Maks
  8  Arko Urh
  9  Purgar Žiga
  10  Jugović Luka
  11  Purgar Erik
  17  Šmid Izak (K)
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  15  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  6  Lotrič Matjaž
  13  Šolar Vid
  14  Lušina Nejc
  15  Habjan Vall
  16  Primožič Žak
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Niko Železniki
   Šmid Rihard
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 3 - Mladenović Igor (7')
   2 : 0 5 - Stanojević Marko (28')
   3 : 0 19 - Hvala Tristan (32')
   3 : 2 14 - Kranjec Jan (41') AG
   4 : 2 6 - Varcar Enis (68')
   5 : 2 7 - Čatak Din (82')
   Niko Železniki
   3 : 1 7 - Lotrič Škoda Maks (34')
    7 - Lotrič Škoda Maks (34') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    3 - Mladenović Igor (46')
    7 - Čatak Din (86')
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  85'     15 - Ibrahimović Anes
       19 - Hvala Tristan
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Habjan Vall
       3 - Lušina Miha
  71'     16 - Primožič Žak
       9 - Purgar Žiga
  88'     13 - Šolar Vid
       11 - Purgar Erik
  88'     14 - Lušina Nejc
       7 - Lotrič Škoda Maks
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan