align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 9. krog 22.10.23
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  6  Jupa Hajrush
  7  Zupančič Rok
  10  Kryeziu Edison (K)
  14  Kerleshi Art
  18  Rakovec Maj
  21  Saje Jakob
  38  Šarić Nedim
  39  Huskić Tian
  42  Bajrović Emre
  54  Cinac Tonio
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rupel Jernej (V)
  2  Bogataj Aleksander
  3  Humerca Jakob
  4  Cenček Jaka
  5  Trojar Peter (K)
  6  Pretnar Samo
  7  Humerca Matic
  8  Bogataj Tristan
  9  Šmid Jan
  10  Hajzeri Roberto
  11  Muratović Suvad
  Rezervni igralci
  2  Ibrahimagić Din
  11  Rakovec Maks
  17  Šmrković Amin
  Rezervni igralci
  12  Ropič Timotej (V)
  13  Mašič Drejc
  15  Volmajer Jure
  17  Zupan Tevž
  18  Cumbo David
   TRENER
   Sava Kranj
   Grobolšek Žiga
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 14 - Kerleshi Art (62')
   Šobec Lesce
   1 : 1 9 - Šmid Jan (75')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    18 - Rakovec Maj (17')
    42 - Bajrović Emre (17')
    7 - Zupančič Rok (22')
    10 - Kryeziu Edison (40')
    14 - Kerleshi Art (42')
   Šobec Lesce
    2 - Bogataj Aleksander (24')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Šmrković Amin
       6 - Jupa Hajrush
  80'     11 - Rakovec Maks
       54 - Cinac Tonio
  87'     2 - Ibrahimagić Din
       14 - Kerleshi Art
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Volmajer Jure
       10 - Hajzeri Roberto
  67'     18 - Cumbo David
       3 - Humerca Jakob
  67'     17 - Zupan Tevž
       4 - Cenček Jaka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan