align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2023/24
  Zapisnik: 8. krog 08.11.23
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Strnad Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Ropič Timotej (V)
  2  Bogataj Aleksander
  3  Volmajer Jure
  4  Cenček Jaka
  5  Trojar Peter (K)
  6  Pretnar Samo
  7  Humerca Matic
  8  Bogataj Tristan
  9  Šmid Jan
  10  Brolih Vito
  11  Muratović Suvad
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Mladenović Igor
  4  Mladenov David
  5  Stanojević Marko
  6  Varcar Enis
  7  Čatak Din
  8  Mulej Niki (K)
  9  Milovanović Nik
  10  Homan Luka
  11  Tadić Ivano
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Brajič Anže
  Rezervni igralci
  12  Rupel Jernej (V)
  13  Mašič Drejc
  14  Hajzeri Roberto
  15  Kveder David
  16  Zupan Nik
  17  Sadikaj Butrint
  18  Cumbo David
  Rezervni igralci
  1  Muminović Ajid (V)
  13  Markež Erik
  17  Murić Sandin
  18  Biščević Lan
  19  Hvala Tristan
  20  Ibrahimović Anes
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Mario
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 5 - Trojar Peter (13')
   2 : 0 10 - Brolih Vito (60')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    5 - Trojar Peter (28')
    8 - Bogataj Tristan (74')
   SIJ Acroni Jesenice
    5 - Stanojević Marko (63')
    3 - Mladenović Igor (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  71'     18 - Cumbo David
       7 - Humerca Matic
  83'     16 - Zupan Nik
       10 - Brolih Vito
  90'     14 - Hajzeri Roberto
       9 - Šmid Jan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  28'     13 - Markež Erik
       9 - Milovanović Nik
  60'     17 - Murić Sandin
       6 - Varcar Enis
  68'     18 - Biščević Lan
       4 - Mladenov David
  90'     19 - Hvala Tristan
       11 - Tadić Ivano
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan