align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 1. krog 02.09.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik: Strnad Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Kranjec Jan
  3  Jakupović Benjamin
  4  Huseinbašić Adis
  5  Uščuplić Edin
  7  Tadić Ivano (K)
  9  Rekić Eman
  10  Murić Sandin
  14  Biščević Lan
  18  Adrović Evin
  19  Zlatanov Aleks
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  4  Lauseger Lukas
  5  Iliev Filip
  6  Košir Anže
  7  Mehinović Halid
  8  Keše Žak
  10  Stanič Žan Miloš (K)
  11  Bizovičar Alhassan Nayee
  14  Tošeski Tim
  16  Lotrič Jure
  23  Handanagić Hanan
  Rezervni igralci
  6  Jovanov Mark
  11  Milaković Marko
  12  Zukić Dajan (V)
  13  Stefanov Mark
  15  Struna Tilen
  17  Huseinbašić Faris
  Rezervni igralci
  3  Oblak Tibor
  18  Omejc Drejc
  20  Jugović Aleksander
  21  Šifrar Adam
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (35')
   0 : 2 11 - Bizovičar Alhassan Nayee (37')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    5 - Uščuplić Edin (13')
    4 - Huseinbašić Adis (22')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  27'     11 - Milaković Marko
       10 - Murić Sandin
  31'     6 - Jovanov Mark
       14 - Biščević Lan
  46'     13 - Stefanov Mark
       4 - Huseinbašić Adis
  55'     17 - Huseinbašić Faris
       5 - Uščuplić Edin
  71'     15 - Struna Tilen
       9 - Rekić Eman
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Oblak Tibor
       6 - Košir Anže
  58'     21 - Šifrar Adam
       14 - Tošeski Tim
  61'     18 - Omejc Drejc
       5 - Iliev Filip
  73'     20 - Jugović Aleksander
       8 - Keše Žak
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan