align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 3. krog 16.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U16 - Zarica Kranj 3 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Nikolovski Mirche
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  5  Polak Anže (K)
  6  Bajt Lan
  7  Jesenovec Žan
  9  Razpet Volf Timotej
  10  Vučenović Aleksej
  11  Sijamhodžić Admir
  12  Bogataj Mark (V)
  14  Žumer Urban
  20  Stanonik Izak
  77  Kaltak Ian
  93  Mlinar Luka
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Žeželj Luka (V)
  2  Hadžiabdić Adi
  3  Sorgo Tian
  4  Tahirović Tai
  5  Lebar Maj (K)
  6  Talić Daris
  7  Oštir Jurij
  8  Kerec Ian
  9  Soldat Luka
  10  Malgaj Nejc
  18  Kovač Jaš
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Jenko Val
  14  Travar Kristijan
  15  Zorko Blaž
  16  Kern Gal
  17  Sedej Tian Mai
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U16
   Svjetlica Milan
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U16
   1 : 4 9 - Razpet Volf Timotej (78')
   2 : 5 9 - Razpet Volf Timotej (85')
   3 : 5 77 - Kaltak Ian (87')
   Zarica Kranj
   0 : 1 9 - Soldat Luka (13')
   0 : 2 7 - Oštir Jurij (19')
   0 : 3 9 - Soldat Luka (49')
   0 : 4 9 - Soldat Luka (67')
   1 : 5 14 - Travar Kristijan (82')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U16
    5 - Polak Anže (92')
   Zarica Kranj
    8 - Kerec Ian (38')
    6 - Talić Daris (78')
    3 - Sorgo Tian (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Sedej Tian Mai
       18 - Kovač Jaš
  46'     13 - Jenko Val
       2 - Hadžiabdić Adi
  55'     15 - Zorko Blaž
       8 - Kerec Ian
  68'     14 - Travar Kristijan
       9 - Soldat Luka
  68'     16 - Kern Gal
       7 - Oštir Jurij
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan