align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 3. krog 16.09.23
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Lahajnar Blaž
   2. pomočnik: Ponjavić Marko
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Nacevski Martin (V)
  2  Kveder David (K)
  3  Borštnik Vid
  4  Čop Štefan
  5  Sadikaj Butrint
  6  Mašič Drejc
  7  Cumbo David
  8  Zupan Tevž
  9  Zupan Nik
  10  Vindiš Anže
  11  Mesojedec Erzin Marti
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Kranjec Jan
  3  Markež Erik
  4  Huseinbašić Adis
  5  Jakupović Benjamin
  7  Tadić Ivano (K)
  10  Murić Sandin
  11  Adrović Evin
  14  Vukalić Tarik
  17  Jovanov Mark
  19  Zlatanov Aleks
  Rezervni igralci
  12  Rekar Miha (V)
  13  Višak David
  14  Manojlovič Koželj Lan
  15  Pfeifer Voranc
  16  Vulič Stefan
  17  Benet Nejc
  20  Todorović Uroš
  Rezervni igralci
  6  Stefanov Mark
  8  Uščuplić Edin
  9  Rekić Eman
  12  Džinić Alin (V)
  13  Huseinbašić Faris
  18  Biščević Lan
  20  Milaković Marko
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 9 - Zupan Nik (10')
   2 : 1 11 - Mesojedec Erzin Marti (45')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 7 - Tadić Ivano (9') 11m
   2 : 2 14 - Vukalić Tarik (55')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    5 - Sadikaj Butrint (9')
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Huseinbašić Adis (20')
    3 - Markež Erik (41')
    10 - Murić Sandin (46')
    9 - Rekić Eman (58')
    5 - Jakupović Benjamin (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  17'     14 - Manojlovič Koželj Lan
       10 - Vindiš Anže
  64'     13 - Višak David
       14 - Manojlovič Koželj Lan
  80'     20 - Todorović Uroš
       3 - Borštnik Vid
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Stefanov Mark
       2 - Kranjec Jan
  46'     9 - Rekić Eman
       3 - Markež Erik
  46'     20 - Milaković Marko
       4 - Huseinbašić Adis
  46'     18 - Biščević Lan
       19 - Zlatanov Aleks
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan