align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 4. krog 20.09.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka - Medvode U16 8 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Strnad Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Džinić Alin (V)
  2  Kranjec Jan
  3  Markež Erik
  4  Huseinbašić Adis
  6  Vukalić Tarik
  7  Jovanov Mark
  9  Rekić Eman
  10  Murić Sandin (K)
  11  Adrović Evin
  14  Zlatanov Aleks
  18  Biščević Lan
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  4  Mlinar Luka
  5  Polak Anže (K)
  6  Bajt Lan
  7  Jesenovec Žan
  10  Vučenović Aleksej
  11  Sijamhodžić Admir
  12  Bogataj Mark (V)
  14  Žumer Urban
  20  Stanonik Izak
  22  Razpet Volf Timotej
  77  Kaltak Ian
  Rezervni igralci
  5  Jakupović Benjamin
  8  Uščuplić Edin
  12  Zukić Dajan (V)
  13  Huseinbašić Faris
  15  Struna Tilen
  16  Milaković Marko
  19  Stefanov Mark
  Rezervni igralci
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Škofja Loka - Medvode U16
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Rekić Eman (44')
   2 : 0 19 - Stefanov Mark (52')
   3 : 0 16 - Milaković Marko (55')
   4 : 0 16 - Milaković Marko (58')
   5 : 0 16 - Milaković Marko (60')
   6 : 0 10 - Murić Sandin (65')
   7 : 0 7 - Jovanov Mark (69')
   8 : 0 7 - Jovanov Mark (80')
   Škofja Loka - Medvode U16
   8 : 1 7 - Jesenovec Žan (85')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    3 - Markež Erik (76')
   Škofja Loka - Medvode U16
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka - Medvode U16
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Zukić Dajan
       1 - Džinić Alin
  46'     19 - Stefanov Mark
       9 - Rekić Eman
  46'     16 - Milaković Marko
       14 - Zlatanov Aleks
  62'     8 - Uščuplić Edin
       4 - Huseinbašić Adis
  72'     13 - Huseinbašić Faris
       11 - Adrović Evin
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan