align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 4. krog 20.09.23
   TEKMA: Šobec Lesce - Bohinj-Bled 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Hvasti Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pfeifer Voranc (V)
  2  Kveder David (K)
  3  Višak David
  4  Čop Štefan
  5  Sadikaj Butrint
  6  Mašič Drejc
  7  Cumbo David
  8  Zupan Tevž
  9  Erman Erazem
  10  Manojlovič Koželj Lan
  11  Mesojedec Erzin Marti
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Sitar Klemen
  3  Plemelj Tian (K)
  4  Sušić Tarik
  5  Sodja Urban
  6  Rabič Vasja
  7  Zupančič Blaž
  8  Šolar Jakob
  9  Noč Žiga
  11  Kerlec Mark
  12  Osenjak Jon (V)
  16  Demšar Gaber
  Rezervni igralci
  12  Remar Filip
  13  Benedičič Tilen
  14  Vojniković Amil
  15  Wick Braden Dean
  16  Vulič Stefan
  17  Benet Nejc
  20  Todorović Uroš
  Rezervni igralci
  10  Fajan Luka
  13  Poklukar Tadej
  14  Bernjak Sven
  15  Černenšek Aleksej
  18  Resman Martin
  19  Preželj Marcel
  20  Korošec Tim
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 3 - Višak David (30')
   2 : 1 8 - Zupan Tevž (80')
   Bohinj-Bled
   1 : 1 10 - Fajan Luka (49')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    6 - Mašič Drejc (41')
    9 - Erman Erazem (70')
   Bohinj-Bled
    20 - Korošec Tim (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  55'     12 - Remar Filip
       1 - Pfeifer Voranc
  55'     15 - Wick Braden Dean
       3 - Višak David
  55'     20 - Todorović Uroš
       10 - Manojlovič Koželj Lan
  62'     13 - Benedičič Tilen
       11 - Mesojedec Erzin Marti
  75'     17 - Benet Nejc
       7 - Cumbo David
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  35'     15 - Černenšek Aleksej
       2 - Sitar Klemen
  46'     10 - Fajan Luka
       6 - Rabič Vasja
  50'     20 - Korošec Tim
       8 - Šolar Jakob
  69'     14 - Bernjak Sven
       16 - Demšar Gaber
  70'     19 - Preželj Marcel
       7 - Zupančič Blaž
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan