align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 5. krog 23.09.23
   TEKMA: Preddvor-Velesovo - SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik: Beton Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Debeljak Ažbe (V)
  3  Uranič Rafael
  4  Kuhar Nejc
  5  Mikolič Matic
  7  Andonoski Lukas
  8  Lanišek Jaka (K)
  10  Platiša Ruben
  11  Fon Maj
  13  Marinković Aleksej
  14  Veseli Enis
  17  Zorman Žiga
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Muminović Ajid (V)
  2  Kranjec Jan
  4  Huseinbašić Adis
  5  Jakupović Benjamin
  7  Tadić Ivano (K)
  10  Murić Sandin
  11  Adrović Evin
  14  Uščuplić Edin
  17  Milaković Marko
  18  Biščević Lan
  19  Zlatanov Aleks
  Rezervni igralci
  2  Goli Maks
  6  Ciperle Tilen
  9  Višić Petar
  22  Kern Jan
  Rezervni igralci
  6  Jovanov Mark
  9  Stefanov Mark
  12  Zukić Dajan (V)
  13  Huseinbašić Faris
  15  Struna Tilen
   TRENER
   Preddvor-Velesovo
   Čarman Djuran Simon
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Preddvor-Velesovo
   1 : 1 10 - Platiša Ruben (40')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 11 - Adrović Evin (20')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Velesovo
    2 - Goli Maks (54')
    6 - Ciperle Tilen (88')
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Uščuplić Edin (14')
    17 - Milaković Marko (40')
    10 - Murić Sandin (54')
    11 - Adrović Evin (54')
    18 - Biščević Lan (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Halilović Nevzet (54')
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Velesovo
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Uščuplić Edin (52')
    10 - Murić Sandin (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  18'     2 - Goli Maks
       17 - Zorman Žiga
  66'     9 - Višić Petar
       14 - Veseli Enis
  82'     6 - Ciperle Tilen
       13 - Marinković Aleksej
  82'     22 - Kern Jan
       7 - Andonoski Lukas
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Jovanov Mark
       5 - Jakupović Benjamin
  65'     9 - Stefanov Mark
       19 - Zlatanov Aleks
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan