align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2023/24
  Zapisnik: 6. krog 30.09.23
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode U16 - Preddvor-Velesovo 1 : 12 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Božnar Nejc
   2. pomočnik: Hvasti Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode U16
Priimek in ime
  4  Nagode Tian
  5  Polak Anže (K)
  6  Bajt Lan
  7  Žumer Urban
  8  Razpet Volf Timotej
  9  Jesenovec Žan
  10  Vučenović Aleksej
  11  Sijamhodžić Admir
  12  Bogataj Mark (V)
  20  Stanonik Izak
  77  Kaltak Ian
   Preddvor-Velesovo
Priimek in ime
  1  Varek Vid (V)
  2  Zupan Maj
  3  Uranič Rafael
  4  Jenko Blaž (K)
  5  Mikolič Matic
  8  Lanišek Jaka
  10  Kuhar Nejc
  11  Platiša Ruben
  14  Veseli Enis
  15  Marinković Aleksej
  18  Jesenovec Jošt
  Rezervni igralci
  99  Oljača Luka
  Rezervni igralci
  6  Ciperle Tilen
  7  Andonoski Lukas
  9  Višić Petar
  13  Robnik Tian
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode U16
   Svjetlica Milan
   Preddvor-Velesovo
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode U16
   1 : 8 77 - Kaltak Ian (51')
   Preddvor-Velesovo
   0 : 1 10 - Kuhar Nejc (15')
   0 : 2 5 - Mikolič Matic (17')
   0 : 3 11 - Platiša Ruben (22')
   0 : 4 18 - Jesenovec Jošt (27')
   0 : 5 10 - Kuhar Nejc (32')
   0 : 6 11 - Platiša Ruben (40')
   0 : 7 10 - Kuhar Nejc (43')
   0 : 8 11 - Platiša Ruben (45')
   1 : 9 10 - Kuhar Nejc (54')
   1 : 10 9 - Višić Petar (69')
   1 : 11 8 - Lanišek Jaka (74')
   1 : 12 11 - Platiša Ruben (79')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Preddvor-Velesovo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode U16
   Preddvor-Velesovo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode U16
  Minuta  Igralec
  58'     99 - Oljača Luka
       11 - Sijamhodžić Admir
   Preddvor-Velesovo
  Minuta  Igralec
  58'     9 - Višić Petar
       14 - Veseli Enis
  58'     7 - Andonoski Lukas
       10 - Kuhar Nejc
  58'     6 - Ciperle Tilen
       15 - Marinković Aleksej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan